ضمن عرض سلام و تبریک بابت پیروزی امروزتان در مقابل استقلال زرین قشم ، بنده عبدالله فریدی هستم از کانون هواداران …. اگر امکان دارد برای درج در سایت باشگاه مصاحبه ی تلفنی با حضرتعالی داشته باشم .

اسلامی : بفرمایید

سوال: آقای اسلامی نظرتان در مورد بازی امروز چیست ؟

اسلامی : بازی سخت و پرهیجانی بود ، هر چند ما با اختلاف زیادی بر آن تیم پیروز شدیم اما به خاطر اینکه تیم قشم نزدیک ترین تعقیب کننده و مهمترین رقیب ما بود کسب پیروزی در این بازی اهمیت زیادی داشت که خوشبختانه با همت بچه ها و حمایت هواداران این امر محقق شد.

سوال: آقای اسلامی در بازی رفت در جزیره قشم تیم البدر 3 کوارتر از 4 کوارتر را از این تیم عقب بود . فکر می کنید این مسئله دلیل خاصی داشت؟

اسلامی : بله ، اول نامناسب بودن و عدم آشنایی بازیکنان ما با حلقه و بعد استرس و هیجان بچه ها به خاطر از دست دادن امتیازات فراوان در دو کوارتر اول .

سوال: چگونه تیم در کوارتر آخر عقب ماندگی را جبران کرد . (منظورم بازی رفت است).

اسلامی : با صحبت هایی که با بچه ها در تایم های استراحت داشتیم رفته رفته آنها بر جو حاکم بر بازی مسلط شدند و به شرایط حلقه نیز آشنایی پیدا کردند و در نهایت توانستیم با جبران عقب ماندگی پیروز میدان باشیم هر چند بازیکنان قشم ، پیروزی ما در بازی رفت را اتفاقی می دانستند که همین مسئله باعث شد بچه ها با انگیزه دو چندان در بازی امروز ظاهر شوند و یک پیروزی قاطعانه را بدست آورند.

سوال: با این شرایط باید از عملکرد تیم راضی باشید ؟

اسلامی : بنده هنوز رضایت کامل را ندارم و معتقدم تیم البدر برای پیشرفت بیشتر جا دارد و این 70 تا 80 درصد توانایی تیم البدر است که انشاالله با همت بچه ها و کادرفنی و حمایت مسئولین و هواداران شاهد بازی بهتری از البدر خواهیم بود .

سوال: در بازی امروز از کدام بازیکنان رضایت بیشتری داشتید؟

اسلامی : وقتی که یک تیم خوب بازی می کند و نتیجه مناسب را می گیرد یعنی همه خوب بوده اند. من از کار همه بچه ها در بازی امروز راضی بودم . برای من چه بازیکنی که در دفاع مانع از امتیاز گیری حریف می شود و چه بازیکنی که در هنگام حمله کسب امتیاز می کند یا عامل کسب امتیاز می شود کارش ارزشمند است . مسئله مهم هماهنگی و روح تیمی است که خوشبختانه در تیم بسکتبال البدر وجود دارد ، مثلا امروز احمد بوستانیان بازی قابل قبولی را انجام داد و به خوبی مثل سایرین در خدمت تیم بود .

سوال: بازی بعدی البدر در مقابل چه تیمی و در کجاست.

اسلامی: در مقابل نفت آبادان در بندرلنگه

سوال: راستی آقای اسلامی این چندمین پیروزی البدر بود.

اسلامی: این سیزدهمین پیروزی پی در پی در سیزده بازی که این خود نشانگر قدرت و توانایی تیم البدر بندرکنگ است .

فریدی: خب آقای اسلامی بیش از این مزاحم اوقات حضرتعالی نمی شویم و برای مجموعه تیم بسکتبال البدر بندر کنگ آرزوی موفقیت و پیروزی درخشان تری را داریم ، به امید حضور شما با تیم بسکتبال البدر در سوپر لیگ بسکتبال کشور ….خدانگهدار.

اسلامی : امیدواریم همگی با هم در حمایت از تیم بسکتبال البدر کوشا بوده تا در آینده ی نزدیک شاهد رشد و شکوفایی این رشته ی ورزشی در بین نوجوانان و جوانان خوب بندرکنگی باشیم.

albadruser
۸ بهمن ۱۳۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.