روابط عمومی – سرمربی تیم بسکتبال البدر بندرکنگ کسب یکی از سکوهای لیگ برتر بسکتبال طی سه سال آینده را یکی از اهداف مهم این تیم برشمرد.

 محمدرضا اسلامی با بیان اینکه تیم خوبی را برای حضور در رقابتهای لیگ برتر بسکتبال آماده کرده ایم، عنوان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی نه چندانی خوبی که امسال در باشگاههای بسکتبال کشورمان وجود دارد و حتی منجر به انحلال دو تیم مطرح بسکتبال کشورمان شده، خوشبختانه مسئولان باشگاه البدر در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کرده و در حال حاضر تیم خوبی را از بازیکنان با تجربه و جوان آماده حضور در مسابقات کرده ایم.

وی ادامه داد: امسال چهار بازیکن 16 ساله از تیم البدر نوین به تیم بسکتبال بزرگسالان البدر اضافه شده اند و در این راستا سعی می کنیم تا در بسکتبال شهرستان بندرلنگه ساختارسازی شده و از بازیکنان بومی بیشتری استفاده کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال البدر بندرکنگ با تاکید بر استفاده از نیروهای بومی در این تیم، اظهار داشت: خوشبختانه باشگاه البدر در رده های پایه سرمایه گذاری بسیار خوبی را برای نوجوانان و جوانان بندرکنگ و بندرلنگه انجام داده و ما نیز با استفاده از این بازیکنان سعی کرده ایم تا ضمن پرورش این استعدادها، بذر بسکتبال را در بندرکنگ بکاریم تا در آینده تیمی بسیار قوی با حضور بازیکنان بومی بندرکنگ و بندرلنگه در مسابقات لیگ برتر شرکت کند.

اسلامی تصریح کرد: استعدادهای بسیار خوبی در زمینه بسکتبال در شهرستان بندرلنگه وجود دارد و ما در باشگاه البدر سعی می کنیم تا این استعدادها را به خوبی شناسایی و پرورش دهیم تا شهرستان بندرلنگه بتواند تا 10 سال از این بازیکنان در زمینه بسکتبال سود ببرد.

وی با اشاره به صرفه جویی های صورت گرفته برای بسته شدن تیم بسکتبال البدر، خاطرنشان کرد: ما سعی کردیم در این فصل صرفه جویی بسیار خوبی را در بستن تیم انجام دهیم و ضمن حفظ 70 درصد بازیکنان فصل گذشته، با بازیکنان جدید خود قراردادهای سه ساله بسته ایم تا طی سه سال آینده بتوانیم یکی از سکوهای لیگ برتر را با کمترین هزینه به دست آوریم.

سرمربی تیم بسکتبال البدر بندرکنگ اولین سال حضور این تیم در رقابتهای لیگ برتر بسکتبال را بسیار مهم و حساس دانست و افزود: بسکتبال استان هرمزگان امسال برای اولین بار در رقابتهای لیگ برتر بسکتبال شرکت می کند و ما نیز در تیم البدر آرزوهای بزرگی در این رقابتها داریم که برای تحقق آنها برنامه ریزی های خوبی را انجام داده ایم و برای اجرای این برنامه ها تنها نیاز به حمایت همه جانبه داریم.

وی اضافه کرد: اگر حمایتها از تیم بسکتبال البدر به خوبی صورت بگیرد، من قول می دهیم که البدر همچون نگینی در بسکتبال ایران خواهد درخشید و موفقیتهای فراوانی را به دست خواهد آورد و می توانیم اهداف مورد نظر را بسیار زودتر محقق کنیم.

Playmax
۲۹ مهر ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.