در یازدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی استان هرمزگان سبک شوتوکان بین المللی  تیمهای  البدر بندرکنگ – سامان بندرعباس – دادگستری بندرعباس و سیتی سنتر قشم با ۱۲۰ شرکت کننده در بخش آقایان در سالن حضرت قائم بندرلنگه و تیمهای البدر بندرکنگ – پالایشگاه – سیتی سنتر قشم – آموزش و پرورش چارک – سامان بندرعباس و دادگستری بندرعباس با ۹۸ شرکت کننده در بخش بانوان در سالن فجر بندرلنگه در نهم تیرماه ۱۳۹۱ با یکدیگر به رقابت پرداختند.در بخش آقایان تیم البدر بندرکنگ به مربیگری مهدی صابری و حمیدرضا صابری با اقتدار کامل توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند و برای یازدهمین بار متوالی جام را در شهرستان حفظ کند و بالاتر ازتیم دادگستری و سامان بر سکوی نخست بایستد. در بخش بانوان تیم سامان به مربیگری مرجانه پریزاده توانست با خلق یک شگفتی عنوان قهرمانی را از البدر که در ۱۰ دوره قبل قهرمانی را از آن خود کرده بود بگیرد و بالاتر از تیم البدر بر سکوی نخست تکیه بزند.

نتایج انفرادی آقایان :

کاتا :

نونهالان : 1- حسام ارشدی (البدر) 2 –  عبدالرزاق حسنپور (البدر) 3- علی ابوالقاسمی (سامان )

نوجوانان: 1- محمد صائمی  2- صلاح الدین عبدالهی 3- آرین ابوالقاسمی ( هرسه از سامان )

بزرگسالان : 1- امیر سرگپ ( البدر) 2- فریبرز مرادی نسب ( دادگستری ) 3- حامد حسنپور ( البدر)

 کومیته :

وزن 20- : 1- پویا هادی فرد ( دادگستری ) 2- سامی ملایی ( قشم ) 3- محمد تقوی ( البدر)

وزن 23- : 1- حسام خواجه بهرامی(البدر) 2-امیر رضا سالاری(سامان)3-محمدمهدی پریسایی(سامان )

وزن 26- : 1- میلاد ملکی ( البدر) 2- شروین سازگار( سامان ) 3- سروش دستکار ( البدر)

9 تا 11 سال:

وزن 22- : 1- محمد شادبهر ( البدر) 2- محمدرضا کیقبادی ( البدر) 3- عرشیا رنجبری ( قشم )

وزن 25- : 1- محمد حسن شاهی ( البدر) 2- مهدی قاسمی زاده ( سامان ) 3- علیرضا بهمنی ( قشم )

وزن 28- : 1- امیدرضا کنگ( قشم ) 2- نیما خنکی تختی ( دادگستری) 3- امیرعلی طالبی زاده ( قشم )

وزن 32- : 1- جابر بهرامی(دادگستری ) 2- علیرضا تاجیک نسب( البدر) 3- امیرمحمد طالبی زاده ( قشم)

وزن 32+ : 1- علیرضا سالاری ( البدر) 2- حسین سالاری ( البدر) 3- پوریا ابراهیمی ( قشم )

12و 13 سال:

وزن 30- : 1- محمد ملکی 2- امیرحسین سالاری 3- سعید رسایی ( هرسه از البدر)

وزن 34- : 1- نعمت اله رحیمی ( دادگستری ) 2- علی زارعی ( سامان ) 3- محمد عرفان تندرو ( البدر)

وزن 38- : 1-  محمد رضا براهویی ( البدر) 2- موسی شاهی ( البدر) 3- علی مختاری فرد( قشم )

وزن 42+ : 1- محمد رضا امیری (البدر) 2- محمد امین آبنوس ( قشم) 3- امیرحسین جوذری (دادگستری)

نوجوانان :

وزن 52-:1- عماد الدین خادمی(دادگستری) 2-ماجد محسنی زاده (البدر) 3- علیرضا رهبری (دادگستری)

وزن 57- : 1- علی طهماسبی ( قشم ) 2- محمد گرگانی ( البدر) 3- امیرحسین آذین ( سامان )

جوانان :

وزن 55- : 1- رضا بساره ( البدر) 2- علی تنی ( دادگستری ) 3- هادی زارع زاده ( البدر)

وزن 61- : 1- محمد مریدی (البدر ) 2- محمد نصاری (البدر) 3- نیاوش کاظمی (دادگستری )

وزن 74- : 1-علیرضا تاجیک ( البدر) 2- مرتضی تاجیک نسب ( البدر) 3- علیرضا زینلی ( سامان )

بزرگسالان :

وزن 55- : 1- فرزاد مریدی ( البدر) 2- کامیاب زارع زاده ( البدر) 3- سجاد مظلوم ( دادگستری )

وزن 67- : 1- میلاد کهوری ( سامان ) 2- علی آذری ( سامان ) 3- عادل عمادی ( قشم )

وزن 84- : 1- وحید سقایی ( البدر ) 2- سید حسین موسوی ( البدر) 3- فرامرز ترابی ( البدر)

نتایج تیمی آقایان :

رده بندي

نام تيم

طلا

نقره

برنز

مجموع

اول

البدر بندركنگ

15

12

7

34

دوم

دادگستري بندرعباس

4

3

4

11

سوم

سامان بندرعباس

2

5

5

12

چهارم

سيتي سنتر قشم

2

2

7

11

نتایج انفرادی بانوان:

كاتا:

زير 9 سال : 1- اطهر صادقي (سامان) 2- هديه هاشمي(سامان) 3- مارال مقيمي(البدر)

9 تا 11 سال : 1- زهرا نيكوكار(البدر) 2- سناء درستي(سامان) 3- مهسا صادقيان(البدر)

12-13سال : 1- مريم چماني(البدر) 2- نگار مسعودي(سامان) 3- فائزه جوري(سامان)

نوجوانان : مژده قاسمي نژاد(البدر) 2- بيتا نامجو(البدر) 3- سپيده منصوري(سامان)

جوانان : 1- الهه ماندگاري(سامان) 2- هدي رضواني(البدر) 3- زهره كريم نژاد(سامان)

 كوميته:

زير 9 سال :

وزن 20- : 1- مبينا جعفري(سامان) 2- هديه هاشمي(سامان) 3- مارال مقيمي(البدر)

وزن 23- : 1- الميرا شهبازي(سامان) 2- فاطمه نيكوكار(البدر) 3- سوگند عليزاده(قشم)

وزن 26- : 1- نرجس بازوي(سامان) 2- اطهر صادقي(سامان)  3- آيلين نمردي زاده (دادگستري)

وزن 26+ : 1- روژينا محمدي زاده(سامان)  2- سلماء ابراهيم زاده(سامان)  3-غزل رضايي(سامان)

9تا 11سال:

وزن 25- : 1- مريم زكي زاده(قشم) 2- سيده هستي حسيني(البدر) 3- زهرا سليمي(قشم)

وزن 28- : 1- عاطفه پرسش(البدر) 2- الهه صحرايي(البدر) 3- مريم خروش (چارك)

وزن 32- : 1- آيلار طهماسبي(قشم)2- مائده امامدادي(سامان) 3- مهسا صادقيان(البدر)

وزن 32+ : 1- روژينا حق گويان(قشم) 2- فاطمه عامري(سامان)  3- پريسا رضايي(قشم)

12- 13 سال:

وزن 30- : 1- سنا ملايي 2- مطهره اخمدپور(چارك) 3- نگين ترخان(چارك)

وزن 42- : 1- مريم چماني(البدر) 2- بيتا نامجو(البدر) 3- نگار مسعودي(سامان)

وزن  42+ : 1- ياسمن طالبي منصور(قشم) 2- آتنا رمضان نژاد(قشم) 3- فائزه جوري(سامان)

نوجوانان :

وزن 47- : كيميا طوسي زاده(سامان) 2- زهرا هاشم زاده(البدر) 3- سپيده منصوري(سامان)

وزن 54: 1- مژده قاسمي نژاد(البدر) 2- راحيل حق گويان(قشم) 3- مهديه نيكوكار(البدر)

جوانان :

وزن 47- : 1- فاطمه بقايي(سامان) 2- محدثه احمدپور(چارك)

وزن 59+ : 1- زهره كريم نژاد(سامان) 2- سحر اچرش(پالايشگاه)

بزرگسالان :

وزن 55- :1-  شراره بقاپور(سامان) 2- حبيبه مرادي(سامان) 3- الميرا علي زاده(البدر)

وزن 60- : 1- حليمه شاهي(البدر) 2- فريده مضئيي(البدر) 3- ميترا نيك نسب(سامان)

نتایج تیمی بانوان:

رده بندي

نام تيم

طلا

نقره

برنز

مجموع

اول

سامان بندرعباس

10

10

8

28

دوم

البدر بندركنگ

8

8

7

22

سوم

سيتي سنتر قشم

5

2

3

10

چهارم

آموزش و پروش چارك

2

2

4

پنجم

پالايشگاه بندرعباس

1

1

ششم

دادگستري بندرعباس

1

1

 

 

 

با تشکر از مهدی صابری سرمربی تیم کاراته شوتوکان البدر بندرکنگ

Playmax
۱۱ تیر ۱۳۹۱

1 دیدگاه در “البدر آقایان در بخش آقایان قهرمان و بانوان البدر در بخش بانوان نایب قهرمان شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.