از روز چهارشنبه هشتم آذر ماه تا جمعه دهم آذر ماه جاري تيم هاي مختلف ورزشي البدر در دو رشته ي فوتبال و بسكتبال به مصاف حريفان خود رفتند كه ماحصل آن نتايج زير بود.

تيم فوتبال البدر : چهارشنبه هشتم آذرماه ساعت 14:00

تيم فوتبال البدر در اين روز در ديدار با پرسپوليس گناوه 2 بر 1 به پيروزي رسيد تا سومين برد متوالي خود را كسب نمايد هر چند كه سرمربي تيم آقاي جعفري از كيفيت فني شاگردانش راضي به نظر نمي رسيد اما اين پيروزي باعث شد كه البدر به جايگاه دوم صعود كند در هفته ي دوازدهم البدري ها در ساري به مصاف تيم استقلال اين شهر خواهند رفت براي تيم فوتبال البدر در ادامه راه آرزوي موفقيت داريم .

فوتبال جوانان : چهارشنبه هشتم آذرماه ساعت 14:00

تيم فوتبال جوانان البدر در پنجمين بازي خود در ليگ دسته اول فوتبال جوانان كشور موفق شد تيم جوانان منتظران بندر امام را در زمين حريف با نتيجه قاطع 4 بر 1 شكست دهد. در تيم جوانان البدر  بازيكناني حضور دارند كه اگر دچار غرور و مسائل حاشيه اي نشوند در آينده اي نزديك به فوتباليست هايي قابل تبديل خواهند شد، جوانان البدر در حال حاضر با 10 امتياز در رده دوم جدول گروه خود قرار دارند .

بسكتبال : پنج شنبه نهم آذرماه ساعت 16:00

گل بازي هاي البدر در هفته ي گذشته ديدار تيم بسكتبال البدر با تيم پر مهره و مدعي مهرام تهران بود. اولين مسئله اي كه در اين ديدار جلب توجه مي كرد استقبال تماشاگران از اين بازي بود و مسئله مهم ديگر نمايش خوب تيم بسكتبال البدر در مقابل تيم قهرمان بسكتبال ايران و آسيا بود. اينكه بسكتباليست هاي البدر با وجود پيش بودن از حريف نامدار خود در نهايت بازي را واگذار كردند خوشايند ما نيست اما از طرفي به اين واقعيت ها هم بايد توجه كرد تيمي كه بازيكناني بين المللي مثل صمد نيكخواه بهرامي و يا مهدي كامراني را در اختيار دارد در اركان اصلي تيم ملي ايران هستند و بارها و بارها در رقابتهاي معتبر آسيايي و جهاني و حتي المپيك بازي كردند تجربه كافي را براي پيروزي بر هر حريفي حتي در سخت ترين شرايط را دارند در كل بازي در مقابل مهرام براي بسكتبال البدر يك بازي برد بود. اميد كه تجربه اين بازي در ادامه كار راهگشاي شاگردان آقاي اسلامي باشد

فوتبال نونهالان : جمعه دهم آذرماه ساعت 14:15

نونهالان باز هم خوب بازي كرد و باز هم باخت. اين واقعيت كه نونهالان ما به نسبت تيم هاي ديگر به لحاظ فيزيكي ( قد – وزن ) خيلي ضعيف تر هستند درست اما تيمي كه  مي تواند به لحاظ فني بازي بهتري از حريف به نمايش بگذارد و موقعيت هاي گل زيادي هم خلق نمايد از موقعيت هايش بهتر استفاده كند. اما در هر حال اين بچه هاي نونهال بايد مورد حمايت قرار گيرند همانطور كه هواداران تا كنون اين كار را انجام دادند.

Playmax
۱۳ آذر ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.