تیمهای مختلف ورزشی البدر بندرکنگ در طی هفته گذشته “از روز شنبه سیزدهم آبانماه تا جمعه نوزدهم آبانماه” دیدارهای مختلفی را در سطح کشور و شهرستان برگزار نموده اند که به اختصار به آنهت می پردازیم

بسکتبال بزرگسالان : در هفته گذشته یکی از با ارزش ترین نتایج برای باشگاه البدر در رشته زیبای بسکتبال رقم خورد جایی که بلند قامتان بسکتبالیست البدر در جدالی زیبا با ارائه یک بازی حسابده تیم نفت سپاهان تهران را با نتیجه 93 – 86 مغلوب نموده و اولین پیروزی را در لیگ برتر بسکتبال کشور بنام البدر بندرکنگ و استان هرمزگان ثبت نمودند، پس از بازی با صنایع پتروشیمی ماهشهر گفته بودیم که پیروزی در هفته های آینده برای بسکتبالیستهای البدر دور از دسترس نیست که خوشبختانه این امر خیلی زود و در بازی دوم رخ داد. برای بسکتبالیست های البدر در ادامه راه سخت سوپرلیگ آرزوی توفیق داریم.

فوتبال نونهالان : یک پیروزی پرگل ” 5 بر 1 ” همراه با ارائه خوب دستاورد نونهالان فوتبالیست البدر در تقابل با تیم پیروزی برازجان بود که تا حدود زیادی ناراحتی باخت سنگین خارج از خانه به تیم مس رفسنجان را از اذهان پاک کرد. باز هم می گوئیم نونهالان نیاز به حمایت روحی و توجه بیشتری از جانب هواداران در ورزشگاه دارند.

فوتبال بزرگسالان : به نوعی برای مجموعه البدر باخت این هفته تیم فوتبال در مشهد در مقابل تیم صدرنشین سیاه جامگان ناخوشایند بود که البته طبیعی است و باخت برای هر تیمی و در هر شرایطی ناخوشایند بوده و تلخ است اما باید توجه داشت که تنور لیگ دو تازه دارد گرم میشود و تا پایان کار راه طولانی مانده و این باخت مثلماً قابل جبران است، امیدواریم که این چنین باشد.

فوتبال بزرگسالان البدرنوین هرمزگان : در جام دو حذفی شهرستان بندرلنگه تیم فوتبال البدرنوین هزمگان کارش را با پیروزی قاطعانه آغاز کرد و تیم صیادان شناس را با نتیجه 5 بر صفر مغلوب کرد. برای شاگردان اسماعیل باستان آرزوی توفیق در ادامه راه را داریم.

فوتبال جوانان : پس از پیروزی خوب جوانان در مقابل تیم مطرح برق شیراز انتظار میرفت که در ورزشگاه اختصاصی البدر و در مقابل تیم نفت امیدیه دومین پیروزی را دشت کند اما متاسفانه در آخرین دقیقه وقتهای تلف شده ” 2+90 ” تیم جوانان البدر گل مساوی را از حریف دریافت کردند و بازی یک بر یک مساوی تمام شد.

Playmax
۲۰ آبان ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.