از شنبه بیست و پنجم آذرماه تا جمعه یکم دیماه تیمهای ورزشی البدر در دو رشته بسکتبال و فوتبال در مقابل حریفان خود به میدان رفتند که در زیر به اختصار در خصوص این دیدارها و نتایج حاصله صحبت خواهیم کرد.

تیم فوتبال بزرگسال ( شنبه بیست و پنجم آذرماه )

اولین باخت خانگی

نیم فصل اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز به پایان رسید و البدر اولین شکست خانگی را در نیم فصل اول با وجود برتری نسبی بر حریف “استیل آذین تهران” تجربه کرد. باخت برای هر تیمی و در هر شرایطی تلخ است مخصوصاً باخت در دیدار خانگی آنهم برای تیمی که تمامی بازیهای خانگی اش را برده بود  با این وجود این هم جزئی از فوتبال است و تیمهای بزرگ هم در زمین اختصاصی خود ناباورانه متحمل باخت می شوند حتی اگر داور بازی صد در صد هم در باخت البدر تاثیرگذار بوده باز هم چیزی را نمی توان تغییر داد. در هرحال برای تیم فوتبال البدر در نیم فصل دوم آرزوی توفیق داریم.

تیم بسکتبال بزرگسال ( دوشنبه بیست و هفتم آذرماه و پنجشنبه سی ام آذرماه )

باخت به فولاد ماهان پس از دو پیروزی پیاپی

تیم بسکتبال البدر پس از کسب پیروزی در مقابل تیم شهرداری گرگان در روز دوشنبه بیست و هفتم آذرماه و کسب دومین پیروزی پیاپی در دیداری خانگی و صعود به رده ی ششم سوپرلیگ کشور در نهمین بازی در مقابل یکی از سه مدعی جدی قهرمانی یعنی تیم پرمهره فولاد ماهان سپاهان قرار گرفته و در تقابل با ملی پوشان این تیم شکست را پذیرا شد، با وجود شکست البدر و پیروزی حریف اصفهانی جایگاه دو تیم در جدول مسابقات تغییر نکرد و سپاهان در رده ی دوم و البدر در جایگاه ششم سوپرلیگ بسکتبال کشور قرار دارند. البدر در دهمین (اولین دیدار دور برگشت) بازی میزبان تیم پتروشیمی بندرامام می باشد برای بسکتبالیست های البدر آرزوی توفیق داریم.

تیم فوتبال نونهالان ( پنجشنبه سی ام آذرماه )

کیفیت فنی خوب، باخت معقول

تیم فوتبال نونهالان البدر در این هفته در اصفهان به دیدار تیم فوتبال پتوی لاله این شهر رفت که پس از تیمهای سپاهان و ذوب آهن بعنوان یکی از سه تیم برتر فوتبال نونهالان از استان اصفهان شناخته است، نونهالان البدر این بازی را نتیجه یک بر صفر به حریف واگذار کردند، وظیفه در خصوص نونهالان باز هم حمایت از آنهاست.

تیم فوتبال جوانان (جمعه یکم دیماه )

خوب و خوبتر از همیشه

تیم فوتبال جوانان البدر که در نیم فصل اول مسابقات لیگ دسته یک کشور با ارائه بازیهای زیبا و جذاب و پیروزیهای قابل توجه پس از تیم مطرح استقلال اهواز و با فاصله یک امتیازی از این تیم رده ی دوم گروه خود را کسب کرده بود در اولین هفته از دور برگشت این بازیها در بندرکنگ و در ورزشگاه اختصاصی البدر همچون دیدار رفت تیم خوب و ریشه دار برق شیراز را با نتیجه یک بر صفر و با گل معین رنجبریان مغلوب کرد.

تیم فوتبال پیشکسوتان

روند تمرینات تیم پیشکسوتان ادامه دارد

تیم فوتبال پیشکسوتان البدر نیز تمرینات خود را زیر نظر منصور محمدیان فوتبالیست پیشکسوت و از بهترینهای شهرستان بندرلنگه آغاز نموده است. برای پیشکسوتان بزرگوار نیز آرزوی توفیق داریم.

Playmax
۳ دی ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.