در هفته گذشته تیمهای مختلف ورزشی البدر (فوتبال ،بسکتبال و کاراته) به مصاف تیمهای خود رفتند که ماحصل برد و باختهایی بود که به آنها اشاراتی گذرا خواهیم نمود.

تیم فوتبال بزرگسالان البدر:پس از توقف در ایستگاه هشتم فوتبالیستهای البدر در نهمین بازی در ورزشگاه اختصاصی خود در بندرکنگ با نتیجه 2 بر یک بر حریف خود شهرداری دزفول را شکست داده و موقعیت خود را در میان تیمهای صدر جدول حفظ کرد .

تیم فوتبال البدر نوین :پس از عبور  مقتدرانه از تیم صیادان شناس در دور اول جام 2حذفی شهرستان بندرلنگه تیم فوتبال البدر نوین در مرحله دوم موفق شد تیم فوتبال بندرمعلم را با نتیجه 2 بر یک شکست داده و حالا در گام سوم ، دیداری حساس را باید با تیم همشهری ملوان بندرکنگ انجام دهد این دیدار میتواند جذابیت های خودش را داشته باشد شاگردان اسماعیل باستان در صورت عبور از ملوان میتوانند با روحیه بهتر و استرس کمتر کار خود را ادامه دهند .

بسکتبال:بازیهای سوپر لیگ تفاوتی اساسی با لیگ1 دارد و تیمهای که تجربه بازی در سوپر لیگ را دارند به لحاظ تجربه تیمی و فردی همیشه یک گام جلوتر هستند مخصوصا اینکه از حمایت تماشاگران خود نیز برخورد دار باشند (مثل تماشاگران نماینده زنجان ) ضمن اینکه درصد جمعیت شهرها را در خصوص تماشاگران ومشوقان تیمها باید در نظر گرفته شود اما عدم حمایت و حضور مسئولین قابل توجیه نیست. درهر حال با وجود باخت تیم بسکتبال البدر در مقابل تیم همیاری زنجان به آینده تیم بسکتبال البدر در سوپر لیگ خوش بین هستیم

کاراته (کیوکوشین): کاراته کاهای البدر همیشه پیشگام کسب موفقیت و مقام های ارزنده در صدر کشور و حتی رقابتهای بین المللی بوده و هستند. اینبار نیز کاراته کاهای سبک کیوکوشین البدر که به عنوان میهمان در مسابقات قهرمانی استان بوشهر شرکت داشته و در مجموع به مقام نائب قهرمانی این مسابقات دست یافتند. دعوت از تیمهای کاراته البدر برای مسابقات مختلف خود بیانگر کیفیت فنی کاراته کاهای البدر می باشد .

فوتبال جوانان البدر :تیم فوتبال جوانان البدر در سومین بازی خود در لیگ یک فوتبال جوانان کشور در اهواز و در مقابل تیم قدر استقلال با وجود ارائه یک بازی خوب در نهایت به نتیجه نزدیک سه بر دو مغلوب حریف شد . تیم فوتبال جوانان البدر با توجه به ارائه بازیهای قابل قبول میتواند در آینده نتایج بهتری را که استحقاق آن را دارد کسب کند.

فوتبال نونهالان البدر:تیم فوتبال نونهالان البدر اینبار در کرمان مغلوب تیم اول استان کرمان یعنی مس کرمان شد، در هر حال کار نونهالان در میان تیمهای مثل ذوب آهن ،سپاهان، البرز اصفهان و مس کرمان بسیار سخت است اما این نونهالان آینده سازان فوتبال ما هستند و تحت هر شرایطی باید حمایت شوند.

Playmax
۲۹ آبان ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.