پس از اخذ پروانه فعاليت ايزو 9001 (گواهي استاندارد ورزش) توسط باشگاه البدر در رونمايي از اين پروانه در جشن بزرگ قهرماني قهرمانان برآن شديم كه در خصوص كسب اين موفقيت مهم نوشته و به نوعي اداي وظيفه نمائيم .

وقتي با اين واقعيت شيرين روبرو ميشويم كه البدر بندركنگ به همراه سپاهان اصفهان و استقلال تهران يكي از سه باشگاههاي كشورمان است كه موفق به دريافت اين پروانه معتبر گشته به عنوان يك ورزش دوست (در هر جاي اين استان) احساس خوب و اميدوار كننده به ما دست ميدهد.

حركت در جهت پيشرفت و تعالي در ورزش امري است توقف ناپذير كه در باشگاه البدر اين مهم به خوبي عملياتي گشته است و سواي نگاه حرفه اي به ورزش و كسب نتايج درخشان در رشته هاي مختلف در خصوص عموميت دادن ورزش و گسترش آن خصوصاً در بين رده هاي پايه باشگاه البدر بي وقفه در تلاش است كه موفقيت در طرح آسيا وي‍ژن به عنوان نماد باشگاههاي استان، خود نمونه بارزي از اين تلاش هدفمند مي باشد كه آقاي كريم پور مسئول طرح آسيا ويژن و امور بين الملل فدارسيون فوتبال و ناظر AFC در بازديد خود از امكانات مختلف ورزشي و اداري  باشگاه البدر به اين موضوع اشاره داشته و عنوان نمودند كه البدر در اين طرح كه تمركز آن بيشتر بروي فوتبال پايه و آموزش آن به نونهالان مي باشد حتي از تيم هاي بزرگ پايتخت نيز شرايط بهتري دارد. چون به لحاظ امكانات در جايگاهي مناسب قرار گرفته است، مسلماً كسب اين موفقيت ها خود عامل و محرك خوبي است براي همه كساني كه در مجموعه البدر به تلاش و فعاليت مشغول  هستند . ما به همه آنها خسته نباشد مي گوئيم.

تصاویری از بازدید آقای کریم پور مسئول آسیا ویژن و روابط امور بین الملل فدراسیون فوتبال از تاسیسات باشگاه

Playmax
۲۱ خرداد ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.