هفته اول دور رفت

پنج شنبه یازدهم آبانماه ساعت 16:00

پتروشیمی ماهشهر 73  – البدر بندرکنگ 69

فولاد ماهان سپاهان 57  – همیاری زنجان 54

پتروشیمی بندر امام 80  – شهرداری گرگان 68

دوشنبه پانزدهم آبانماه ساعت 16:00 

مهرام تهران 95 – استقلال زرین قشم 84

نفت سپاهان تهران 59 – دانشگاه آزاد تهران 96

هفته دوم

پنجشنبه هجدهم آبانماه ساعت 16:00

البدر بندرکنگ 92 – نفت سپاهان تهران 86

استقلال زرین قشم 56 – داشنگاه آزاد تهران 62

همیاری زنجان 94 – پتروشیمی ماهشهر 73

شهرداری گرگان 72 – مهرام تهران 86

پتروشیمی بندرامام  74- فولاد ماهان سپاهان 70

هفته سوم

پنجشنبه بیست و پنجم آبانماه ساعت 16:00

نفت سپاهان تهران 83 – استقلال زرین قشم 89

همیاری زنجان 84 – البدر بندرکنگ 61

دانشگاه آزاد تهران 87 – شهرداری گرگان 73

پتروشیمی ماهشهر 59 – پتروشیمی بندرامام 78

فولاد ماهان سپاهان 66 – مهرام تهران 64

هفته چهارم 

پنجشنبه دوم آذرماه ساعت 16:00

مهرام تهران 85 – صنایع پتروشیمی ماهشهر 71

شهرداری گرگان 78 – استقلال زرین قشم 81

پتروشیمی بندرامام 92 – البدر بندرکنگ 70

دانشگاه آزاد تهران 68 – فولاد ماهان سپاهان 82

نفت سپاهان 68 – همیاری شهرداری زنجان 88

هفته پنجم

پنجشنبه نهم آذرماه ساعت 16:00

همیاری زنجان 69 – پتروشیمی بندرامام 72

استقلال زرین قشم 65 – فولاد ماهان سپاهان 74

البدر بندرکنگ 69 – مهرام تهران 80

صنایع پتروشیمی ماهشهر 69 – دانشگاه آزاد تهران 83

شهرداری گرگان 69 – نفت سپاهان تهران 58

هفته ششم

دوشنبه سیزدهم آذرماه ساعت 16:00

دانشگاه آزاد تهران 92 – البدر بندرکنگ 87

فولاد ماهان سپاهان 86 – شهرداری گرگان 58

استقلال زرین قشم 61 – صنایع پتروشیمی ماهشهر 57

مهرام تهران 86 – همیاری زنجان 80

نفت سپاهان تهران 59 – پتروشیمی بندرامام 88

هفته هفتم

دوشنبه بیستم آذرماه ساعت 16:00

پتروشیمی بندرامام 81 – مهرام تهران 71

شهرداری کرگان 81 – صنایع پتروشیمی ماهشهر 69

همیاری زنجان73  – دانشگاه آزاد تهران 61

البدر بندرکنگ 66 – استقلال زرین قشم 59

فولاد ماهان سپاهان 80 – نفت سپاهان تهران 58

هفته هشتم

دوشنبه بیست و هفتم آذرماه ساعت 16:00

صنایع پتروشیمی ماهشهر 62 – فولاد ماهان سپاهان 88

دانشگاه آزاد تهران 83  – پتروشیمی بندرامام 85

البدر بندرکنگ 65 – شهرداری گرگان 64

استقلال زرین قشم 63 – همیاری زنجان 69

مهرام تهران 92 – نفت سپاهان تهران 65

هفته نهم

پنجشنبه سی ام آذرماه ساعت 16:00

مهرام تهران 91 – دانشگاه آزاد تهران 68

فولاد ماهان سپاهان 73 – البدر بندرکنگ 48

پتروشیمی بندرامام 89 – استقلال زرین قشم 71

همیاری زنجان 76 – شهرداری گرگان 53

نفت سپاهان 87 – صنایع پتروشیمی ماهشهر 74

هفته دهم

پنجشنبه هفتم دیماه ساعت 16:00

البدر بندرکنگ 65 – صنایع پتروشیمی ماهشهر 70

همیاری زنجان 54  – فولاد ماهان سپاهان 52

شهرداری گرگان 67  – پتروشیمی بندرامام 75

استقلال زرین قشم 71 – مهرام تهران 77

دانشگاه آزاد تهران 69 – نفت سپاهان تهران 63

هفته یازدهم

دوشنبه یازدهم دیماه ساعت 16:00

دانشگاه آزاد تهران85  – استقلال زرین قشم 65

نفت سپاهان تهران 100 – البدر بندرکنگ 88

صنایع پتروشیمی ماهشهر 61 – همیاری زنجان 60

فولاد ماهان اصفهان 82 – پتروشیمی بندرامام 80

مهرام تهران 98 – شهرداری گرگان 68

هفته دوازدهم

دوشنبه هجدهم دیماه ساعت 16:00

البدر بندرکنگ 51 – همیاری زنجان 48

صنایع پتروشیمی بندرامام 94 – صنایع پتروشیمی ماهشهر 72

مهرام تهران 78 – فولاد ماهان اصفهان 75

شهرداری گرگان 93 – دانشگاه آزاد تهران 85

استقلال زرین قشم 87 – نفت سپاهان تهران 91

هفته سیزدهم

پنجشنبه بیست و یکم دیماه ساعت 16:00

استقلال زرین قشم 57 – شهرداری گرگان 59

البدر بندرکنگ 68 – پتروشیمی بندرامام 78

پتروشیمی ماهشهر 60 – مهرام تهران 81

فولاد ماهان سپاهان 66 – دانشگاه آزاد تهران 50

همیاری زنجان 70 – نفت سپاهان تهران 63

هفته چهاردهم

یکشنبه بیست و چهارم دیماه ساعت 19:00

نفت سپاهان تهران 74 – شهرداری گرگان 80

دوشنبه بیست و پنجم دیماه 

دانشگاه آزاد تهران 75 – صنایع پتروشیمی  76

پتروشیمی بندرامام 92 – همیاری زنجان 75

فولاد ماهان سپاهان 93 – استقلال زرین قشم 53

مهرام تهران – البدر بندرکنگ 17:00

هفته پانزدهم

پنجشنبه بیست و هشتم دیماه ساعت 16:00

شهرداری گرگان 49 – فولا ماهان سپاهان 66

صنایع پتروشیمی ماهشهر 76  – استقلال زرین قشم 74

پتروشیمی بندرامام 91 – نفت سپاهان تهران 69

همیاری زنجان 20 – مهرام تهران صفر

البدر بندرکنگ 91  – دانشگاه آزاد تهران 85

هفته شانزدهم

پنجشنبه پنجم بهمن ماه

مهرام تهران 84 – پتروشیمی بندرامام 87

دانشگاه آزاد تهران 66 – همیاری زنجان 67

پتروشیمی ماهشهر 64 – شهرداری گرگان 74

نفت سپاهان تهران 78 – فولاد ماهان سپاهان 102

استقلال زرین قشم 84 – البدر بندرکنگ 80

هفته هفدهم

دوشنبه نهم بهمن ماه 

فولاد ماهان سپاهان 94 – صنایع پتروشیمی ماهشهر 60

شهرداری گرگان 65 – البدر بندرکنگ 59

همیاری زنجان 67 – استقلال زرین قشم 62

پتروشیمی بندرامام 82 – دانشگاه آزاد تهران 69

نفت سپاهان تهران 68 – مهرام تهران 81

هفته هجدهم 

پنجشنبه دوازدهم بهمن ماه 

البدر بندرکنگ 55 – فولاد ماهان سپاهان 71

استقلال زرین قشم 63 – پتروشیمی بندرامام 82

شهرداری گرگان 80 – همیاری زنجان 73

پتروشیمی ماهشهر 85 – نفت سپاهان 86

دانشگاه آزاد تهران 77 – مهرام تهران 96

2 دیدگاه در “برنامه بازی ها و نتایج لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.