جلسه هماهنگی و قرعه کشی مرحله پایانی مسابقات قهرمانی جوانان مناطق کشور با حضور نماینده فدراسیون فوتبال، هیئت فوتبال آذربایجان شرقی و سرپرستان تیم جوانان چهار باشگاه شرکت کننده در محل باشگاه ماشین سازی تبریز برگزار شد.

به نقل از پایگاه اینترنتی باشگاه ماشین سازی تبریز، برنامه مرحله پایانی مسابقات قهرمانی جوانان مناطق کشور به شرح زیر اعلام شده است.

در روز اول این مسابقات و در تاریخ سه شنبه نوزدهم اردیبهشت، تیم شهرداری تنکابن به مصاف البدر بندر کنگ می رود و تیم ماشین سازی نیز در برابر جهان نمای کردکوی صف آرایی خواهد کرد.

درروز دوم که در روز پنجشنبه بیست و یک اردیبهشت برگزار می شود تیم جهان نمای کردکوی و البدر بندر کنگ رودروی هم قرار می گیرند و ماشین سازی تبریز نیز به مصاف شهرداری تنکابن می رود.

درروز سوم و پایانی مسابقات که در روز شنبه بیست و سوم اردیبهشت برگزار می شود ابتدا تیم شهرداری تنکابن به مصاف جهان نمای کردکوی می رود و سپس تیم ماشین سازی تبریز با تیم البدر بندر کنگ مصاف خواهد داشت.

مسابقات نوبت اول رأس ساعت 10 صبح و نوبت دوم مسابقات نیز در ساعت 12 ظهر آغاز خواهد شد.

این مسابقات به میزبانی باشگاه ماشین سازی تبریز و هئیت فوتبال آذربایجان شرقی در محل زمین چمن مصنوعی پارک صنعت تبریز برگزار می شود.

Playmax
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.