برنامه هفته های اول تا سوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال اعلام شد.

به گزارش سایت باشگاه البدر بندرکنگ، برنامه سه هفته آغازین این رقابتها به ترتیب زیر از سوی سازمان لیگ آزادگان و فدراسیون فوتبال اعلام شد.

یکشنبه26/6/91-هفته اول

مقاومت تهران-گازفجر جم بوشهر جم-پنجم آذر-تهران-ساعت 16:30

نفت محمودآباد-صنعت ساری-بهشتی-محمودآباد-ساعت 16:30

چوکا تالش-دارتاک خرم آباد-پوریای ولی-تالش-ساعت 16:45

منطقه ویژه بندرعباس-شهرداری لنگرود-متعاقبا اعلام می شود-ساعت 16:45

نفت و گاز گچساران –شهر صنعتی کاوه تهران-شهدا-گچساران-ساعت 17:00

فولاد نوین اهواز-شهرداری اردبیل-اختصاصی فولاد-اهواز-ساعت 17:00

نفت امیدیه-گیتی پشند اصفهان-شهدا نفت-امیدیه-ساعت 17:00

دوشنبه27/6/91-هفته اول

استقلال ساری-نوژن شهرداری نوشهر-شهدا-ساری-ساعت 16:30

استیل آذین تهران-مهر کرج-هما-تهران-ساعت 16:30

سپیدرود رشت-البدر بندرکنگ-سردار جنگل-رشت-ساعت 16:45

داتیس خرم آباد-پیام مخابران شیراز-تختی-خرم آباد-ساعت 16:45

صنعت نفت نوین آبادان-مس سونگون ورزقان تبریز-تختی-آبادان-ساعت 17:00

شهرداری دزفول-سیاه جامگان مشهد-مجدیان-دزفول-ساعت 17:00

پرسپولیس گناوه-آشیان گستران ورامین –سراجی-گناوه-ساعت 17:00

دوشنبه 3/7/91-هفته دوم

سیاه جامگان مشهد-داتیس خرم اباد-ثامن الائمه(ع)-مشهد-ساعت 15:00

صنعت ساری-مقاومت تهران-شهدا-ساری-ساعت15:15

نوژن شهرداری نوشهر-استیل آذین تهران-شهدا- نوشهر-ساعت15:15

پیام مخابرات فارس-پرسپولیس گناوه-متعاقبا اعلام می شود-ساعت15:15

مهرکرج-سپیدرود رشت-انقلاب-کرج-ساعت15:15

آشیان گستران ورامین-استقلال ساری-تختی-ورامین-ساعت15:15

شهر صنعتی کاوه تهران-نفت محمود آباد-متعاقبا اعلام می شود-ساعت15:15

گیتی پسند اصفهان-منطقه ویژه بندرعباس-آرارات-اصفهان-ساعت15:15

دارتاک خرم اباد-شهرداری اردبیل-تختی-خرم آباد-ساعت15:30

البدر بندرکنگ-مس سونگون ورزقان تبریز –متعاقبا اعلام می شود-ساعت15:30

شهرداری لنگرود-نفت و گاز گچساران –متعاقبا اعلام می شود-ساعت15:30

نفت امیدیه-فولاد نوین اهواز-شهدا نفت-امیدیه-ساعت15:45

گازفجر جم بوشهر جم-چوکا تالش-تختی-جم-ساعت15:45

شهرداری دزفول-صنعت نفت نوین آبادان-مجیدیان-دزفول-ساعت15:45

دوشنبه 10/7/91-هفته سوم

نفت محمود آباد-شهردار لنگرود-بهشتی-محمود اباد-ساعت15:15

استقلال ساری-پیام مخابرات شیراز-شهدا-ساری-ساعت15:15

مقاومت تهران-شهر صنعتی کاوه تهران-پنجم آذر-تهران-ساعت15:15

استیل آذین تهران-آشیان گستران ورامین –هما-تهران-ساعت15:15

داتیس خرم آباد-شهرداری دزفول-تختی-خرم آباد-ساعت15:30

چوکا تالش-صنعت ساری-پوریا ولی-تالش-ساعت15:30

شهرداری اردبیل-گازفجر جم بوشهر –علی دایی-اردبیل-ساعت15:30

مس سونگون ورزقان تبریز –مهر کرج-شهردار-تبریز-ساعت15:30

پرسپولیس گناوه-سیاه جامگان مشهد-سراجی-گناوه-ساعت15:45

صنعت نوین آبادان-البدر بندر کنگ-تختی-آبادان-ساعت15:45

سپیدررود رشت-نوژن شهرداری نوشهر-سردار جنگل-رشت-ساعت15:30

منطقه ویژه بندرعباس-نفت امیدیه-متعاقبا اعلام می شود-ساعت15:30

فولاد نوین اهواز-دارتاک خرم آباد-اختصاصی-فولاد-ساعت15:45

Playmax
۱۵ شهریور ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.