هفته اول

چهارشنبه دهم آبان ماه

ایرانجوان بوشهر یک – نفت امیدیه یک

استقلال اهواز 2 – منتظران بندرامام یک

ولایت اهواز یک – استقلال ماهشهر یک

برق شیراز صفر – البدر بندرکنگ یک

 

هفته دوم 

سه شنبه شانزدهم آبان ماه

استقلال اهواز 3 – ایرانجوان بوشهر صفر

برق شیراز یک – ولایت اهواز یک

منتظران بندرامام یک – استقلال ماهشهر یک

البدر بندرکنگ یک – نفت امیدیه یک

 

هفته سوم

دوشنبه بیست و دوم آبان ماه

استقلال اهواز 3 – البدر بندرکنگ 2

نفت امیدیه صفر – ولایت اهواز 4

برق شیراز یک – استقلال ماهشهر صفر (بازی در دقیقه 90 نیمه تمام ماند )

منتظران بندرامام 2 – ایرانجوان بوشهر یک

.

هفته چهارم

چهارشنبه یکم آذرماه

برق شیراز صفر – منتظران بندرامام یک

البدر بندرکنگ 4 – ایرانجوان بوشهر یک

استقلال ماهشهر صفر – نفت امیدیه  صفر

ولایت اهواز یک – استقلال اهواز 2

.

هفته پنجم

دوشنبه ششم آذرماه

منتظران بندرامام یک – البدر بندرکنگ 4

نفت امیدیه 2 – برق شیراز 2

ایرانجوان بوشهر یک – ولایت اهواز 2

استقلال اهواز 4 – استقلال ماهشهر صفر

.

هفته ششم

سه شنبه چهاردهم آذرماه

ولایت اهواز صفر – البدربندرکنگ صفر

نفت امیدیه 2 – منتظران بندرامام یک

برق شیراز 2 – استقلال اهواز یک

استقلال ماهشهر یک – ایرانجوان بوشهر یک

.

هفته هفتم

دوشنبه بیستم آذرماه

البدر بندرکنگ 2 – استقلال ماهشهر صفر

استقلال اهواز یک – نفت امیدیه یک

منتظران بندرامام یک – ولایت اهواز 3

ایرانجوان بوشهر یک – برق شیراز یک

.

هفته هشتم

جمعه یکم دیماه

البدر بندرکنگ یک – برق شیراز صفر

نفت امیدیه 2 – ایرانجوان بوشهر یک

استقلال ماهشهر یک – ولایت اهواز 3

شنبه دوم دیماه

منتظران بندرامام یک – استقلال اهواز 2

.

هفته نهم

پنجشنبه هفتم دیماه

نفت امیدیه صفر – البدر بندرکنگ یک

ایرانجوان بوشهر یک – استقلال اهواز 3

ولایت اهواز صفر – برق شیراز 3

استقلال ماهشهر یک – منتظران بندرامام 2

.

هفته دهم

جمعه بیست و نهم دیماه ساعت 14:00

البدر بندرکنگ صفر – استقلال اهواز یک

ولایت اهواز 3 – نفت امیدیه صفر

استقلال ماهشهر یک – برق شیراز 2

ایرانجوان بوشهر 2 – منتظران بندرامام یک

 

هفته یازدهم 

چهارشنبه چهارم بهمن ماه ساعت 14:00

ایرانجوان بوشهر یک – البدر بندرکنگ صفر

منتظران بندرامام 3 – برق شیراز صفر ( بعلت عدم حضور تیم برق شیراز در بندرامام )

نفت امیدیه 2 – استقلال ماهشهر یک

استقلال اهواز صفر – ولایت اهواز یک

.

هفته دوازدهم 

چهارشنبه یازدهم بهمن ماه ساعت 14:00

البدر بندرکنگ – منتظران بندرامام

برق شیراز – نفت امیدیه

ولایت اهواز – ایرانجوان بوشهر

استقلال ماهشهر – استقلال اهواز

.

هفته سیزدهم

پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه ساعت 14:00

منتظران بندرامام یک – نفت امیدیه 2

البدر بندرکنگ یک – ولایت اهواز یک

استقلال اهواز  2 – برق شیراز صفر

ایرانجوان بوشهر 4 – استقلال ماهشهر 3

.

هفته چهاردهم 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.