هفته اول

یکشنبه پنجم آبان ماه

البدر بندرکنگ یک – فجر شهید سپاسی شیراز یک

مس کرمان یک – مس رفسنجان صفر

پتوی لاله اصفهان یک – سپاهان اصفهان 2

استیلا یزد صفر – آلومینیوم هرمزگان یک

هفته دوم 

جمعه دهم آبان ماه

پتوی لاله اصفهان 2 – مس کرمان صفر

آلومینیوم هرمزگان یک – البدر بندرکنگ 2

فجر شهید سپاسی شیراز 2 – مس رفسنجان یک

سپاهان اصفهان 4 – استیلا یزد صفر

هفته سوم

پنجشنبه شانزدهم آبان ماه

مس کرمان 2 -فجر شهید سپاسی یک

استیلا یزد 3 -پتوی لاله اصفهان 4

مس رفسنجان 2 – آلومینیوم هرمزگان یک

البدر بندر کنگ 2 -سپاهان اصفهان یک

هفته چهارم 

یکشنبه بیست و ششم آبان ماه

استیلا یزد یک -مس کرمان 3

آلومینیوم هرمزگان 2 -فجر شهید سپاسی صفر

پتوی لاله اصفهان یک – البدر بندرکنگ یک

سپاهان اصفهان یک – مس رفسنجان صفر

هفته پنجم

جمعه دوم آذر ماه

البدر بندرکنگ یک – استیلا یزد 2

فجر شهید سپاسی 2 – سپاهان اصفهان 2

مس کرمان یک – آلومینیوم هرمزگان یک

مس رفسنجان یک – پتوی لاله اصفهان یک

هفته ششم 

جمعه هشتم آذرماه 

البدر بندرکنگ یک – مس کرمان یک

سپاهان اصفهان 3 – آلومینیوم هرمزگان یک

پتوی لاله اصفهان یک – فجر شهید سپاسی یک

استیلا یزد یک – مس رفسنجان صفر

هفته هفتم 

پنجشنبه چهاردهم آذرماه

مس رفسنجان يك – البدر بندرکنگ 2

مس کرمان يك – سپاهان اصفهان يك

آلومینیوم هرمزگان 4 – پتوی لاله اصفهان 2

فجرشهید سپاسی 4 – استیلا یزد يك

هفته هشتم

جمعه بیست و دوم آذرماه

فجرشهید سپاسی یک – البدر بندرکنگ یک

مس رفسنجان یک  – مس کرمان 2

 سپاهان اصفهان 4 – پتوی لاله اصفهان صفر

 آلومینیوم هرمزگان 4 – استیلا یزد 2

هفته نهم

پنجشنبه بیست و هشتم آذرماه 

 مس کرمان 2 – پتوی لاله اصفهان صفر

البدر بندرکنگ صفر  – آلومینیوم هرمزگان 3

مس رفسنجان  یک – فجر شهید سپاسی شیراز صفر

استیلا یزد 2 – سپاهان اصفهان 2

هفته دهم 

پنجشنبه پنجم دی ماه

سپاهان اصفهان یک – البدر بندرکنگ 2

فجر شهید سپاسی یک – مس کرمان یک

پتوی لاله اصفهان – استیلا یزد

آلومینیوم هرمزگان – مس رفسنجان

هفته یازدهم 

پنجشنبه دهم بهممن ماه

البدر بندرکنگ 3 – پتوی لاله اصفهان یک

مس رفسنجان یک – سپاهان اصفهان 2

استیلا یزد یک – مس کرمان 2

آلومینیوم هرمزگان یک – فجر شهید سپاسی شیراز 2

هفته دوازدهم 

پنجشنبه هفدهم بهمن ماه ( بعلت بارندگی به تاخیر افتاد)

جمعه هجدهم بهمن ماه

استیلا یزد صفر – البدر بندرکنگ 2

سپاهان اصفهان 4 – فجر شهید سپاسی شیراز صفر

آلومینیوم هرمزگان صفر – مس کرمان صفر

پتوی لاله اصفهان یک – مس رفسنجان صفر

هفته سیزدهم

پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ماه

مس کرمان  یک – البدر بندرکنگ 2

آلومینیوم هرمزگان  2 – سپاهان اصفهان 4

فجر شهید سپاسی شیراز یک – پتوی لاله اصفهان یک

مس رفسنجان صفر – استیلا یزد 2

هفته چهاردهم 

چهارشنبه سی ام بهمن ماه

البدر بندرکنگ  یک – مس رفسنجان  صفر

سپاهان اصفهان یک – مس کرمان یک

 پتوی لاله اصفهان – آلومینیوم هرمزگان

استیلا یزد 2 – فجرشهید سپاسی صفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.