هفته اول
پنجشنبه بیست و هفتم مهر ماه

مس کرمان 5 – مس رفسنجان صفر

ذوب آهن اصفهان یک – سپاهان اصفهان 2

پتوی لاله اصفهان صفر – پیروزی برازجان صفر

البرز اصفهان 4 – البدر بندرکنگ یک

 

هفته دوم

جمعه پنجم آبان ماه

البدر بندرکنگ 1 – پتوی لاله اصفهان 2

ذوب آهن اصفهان یک – مس کرمان 3

پیروزی برازجان یک – مس رفسنجان 3

سپاهان اصفهان 4 – البرز اصفهان 2

 

هفته سوم

شنبه سیزدهم آبان

مس رفسنجان 6 – البدر بندرکنگ صفر

مس کرمان 3 – پیروزی برازجان صفر

البرز اصفهان صفر – ذوب آهن اصفهان یک

پتوی لاله اصفهان صفر – سپاهان اصفهان 4

 

هفته چهارم 

جمعه نوزدهم آبان

البدر بندرکنگ 5 – پیروزی برازجان یک

البرز اصفهان یک – مس کرمان 2

ذوب آهن اصفهان 2 – پتوی لاله اصفهان یک

سپاهان اصفهان 4 – مس رفسنجان یک

 

هفته پنجم 

پنجشنبه بیست و پنجم آبان

مس کرمان 4 – البدر بندرکنگ صفر

پتوی لاله اصفهان 3 – البرز اصفهان یک

پیروزی برازجان صفر – سپاهان اصفهان  6

مس رفسنجان یک – ذوب آهن اصفهان یک

.

هفته ششم

پنجشنبه دوم آذرماه

سپاهان اصفهان 8 – البدر بندرکنگ صفر

پتوی لاله اصفهان صفر – مس کرمان 6

البرز اصفهان صفر – مس رفسنجان 2

ذوب آهن اصفهان 3 – پیروزی برازجان صفر

.

هفته هفتم

پنجشنبه نهم آذرماه ساعت 14:30

البدر بندرکنگ یک – ذوب آهن اصفهان 3

پیروزی برازجان 3 – البرز اصفهان یک

مس کرمان یک – سپاهان اصفهان یک

مس رفسنجان 2 – پتوی لاله اصفهان صفر

.

هفته هشتم 

جمعه بیست و چهارم آذرماه ساعت 14:15

مس رفسنجان صفر – مس کرمان 2

سپاهان اصفهان 4 – ذوب آهن اصفهان یک

پیروزی برازجان یک – پتوی لاله اصفهان یک

البدر بندرکنگ 2 – البرز اصفهان یک

 .

هفته نهم

پنجشنبه سی ام آذرماه

پتوی لاله اصفهان یک – البدر بندرکنگ صفر

مس رفسنجان یک – پیروزی برازجان صفر

البرز اصفهان صفر – سپاهان اصفهان 3

مس کرمان یک – ذوب آهن اصفهان یک

 

هفته دهم

پنجشنبه بیست و هشتم دیماه 

البدر بندرکنگ یک – مس رفسنجان یک

ذوب آهن اصفهان یک – البرز اصفهان یک

جمعه بیست و نهم دیماه

پیروزی برازجان صفر – مس کرمان 2

سپاهان اصفهان 6 – پتوی لاله اصفهان

 

هفته یازدهم 

جمعه ششم بهمن ماه ساعت 14:00

پیروزی برازجان یک – البدر بندرکنگ 2

مس کرمان 4 – البرز اصفهان 2

پتوی لاله اصفهان صفر – ذوب آهن اصفهان یک

مس رفسنجان صفر – سپاهان اصفهان 2

.

هفته دوازدهم

پنجشنبه دوازدهم بهمن ماه ساعت 14:00

البدر بندرکنگ یک – مس کرمان 2

البرز اصفهان یک – پتوی لاله اصفهان یک

سپاهان اصفهان 4 – پیروزی برازجان صفر

ذوب آهن اصفهان 3 – مس رفسنجان صفر

.

هفته سیزدهم

پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه ساعت 12:00

پیروزی برازجان  یک – ذوب آهن اصفهان 5

مس رفسنجان 3 – البرز اصفهان صفر

البدر بندرکنگ یک – سپاهان اصفهان 3

مس کرمان 3 – پتوی لاله اصفهان صفر

.

هفته چهاردهم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.