گفتگوی تلفنی عبدالله فریدی با سرمربی تیم فوتبال نونهالان البدر علیرضا قربانی پس از دیدار با سپاهان اصفهان .

 نظر خود را در مورد بازی با سپاهان بیان کنید .

قربانی : بازی خیلی خوبی بود و بچه ها نونهالان البدر عالی ظاهر شدند امّا سرمای هوا شدیداً بچه ها را آزار میداد مخصوصاً در اوایل بازی که اتفاقاً ما گل را در همان 10 دقیقه اول بازی از حریف دریافت کردیم

تیم سپاهان را چطور دیدید ؟

قربانی : سپاهان تیم بزرگ و با شخصیتی است آنها از 7 ملی پوش نونهالان استفاده می کردند و همه تیمها را با اختلاف شکست داده اند حتی ذوب آهن هم در زمین  سپاهان 4 گل از این تیم دریافت کرده

نظر سپاهانیها درمورد البدر چگونه بود ؟

قربانی : آقای یاوری سرمربی تیم نونهالان سپاهان پس از پایان بازی ضمن تقدیر از بازی خوب بچه ها البدر می گفت : هیچ یک از تیمهای گروه به اندازه البدر  سپاهان را تحت فشار قرار نداده است .

 اگر بخواهید هر نیمه بازی را جداگانه تفسیر کنید ، بازی بچه ها چگونه بود .

قربانی : همانطور که عرض شد در آغاز بازی بخاطر سرمای بسیار شدید هوا که زیر صفر بود بچه های البدر بخاطر عدم آشنایی با چنین جوی با مشکل برخوردند امّا پپس از دریافت گل Tبازی پایاپایی را در مقابل سپاهان انجام دادیم چون رفته رفته بدن بچه ها با سرمای محیط عادت کرد و در بین دو نیمه با صحبتهایی که با بچه ها داشتیم در نیمه دوم بازی روان تری را انجام دادیم ضمن اینکه دو 2 موقعیت تک به تک برای گلزنی داشتیم که متأسفانه بچه ها از دست دادند سپاهان هم موقعیت گلزنی داشت امّا موقعیت هایشان تک به تک نبود . این را هم بگویم که ما در طول سال 90 در نیمه دوّم در هیچ بازی گلی دریافت نکرده ایم .

با این تفاصیل از بچه ها راضی هستید ؟

قربانی : بله کاملاً … آنها فراتر از انتظار ظاهر شده اند مخصوصاً در این بازی. شخصاً از همه آنها تشکر می کنم ،امّا ما می توانیم در نتیجه گیری هم موفق تر باشیم .

 وضعیت داوری چگونه بود ؟

قربانی : متأسفانه داور در هر نیمه بازی 1 پنالتی را برای ما نگرفت .

وضعیت میزبانی سپاهانیها چگونه بود ؟

قربانی : خبلی خوب. سپاهان امکانات عالی برای پذیرایی از تیمهای میهمان دارد و در پذیرایی از بچه های ما کوتاهی نکردند و زمین تمرین هم در اختیار ما گذاشتند ، جا دارد همین جا از برخورد بسیار خوب آنها تشکر کنم .

در آخر اگر حرفی دارید بفرمایید .

قربانی : در آخر میخواهم یک تشکر کنم و یک گلایه ، اوّل تشکر از آقای بصری و کلیه همکاران در کادر فنی و کلیه عوامل بخاطر زحماتشان و تلاشی که برای پیشرفت این تیم داشته اند و یک گلایه از مسئولین باشگاه که انتظار بیشتری از آنها برای رسیدگی به شرایط تیم فوتبال نونهالان داریم . مثلاً این بچه ها در سرمای زیر صفر اُور برای پوشیدن نداشتند و از گرمکن استفاده می کردند ، گویا هنوز اُور نرسیده یا در مورد زمین تمرین . می دانیم که نونهالان دانش آموز هستند و تنها از ساعت 17 تا 19 می توانند برای تمرین در اختیار ما باشند . قبل از ساعت 17 آنها مدرسه هستند و بعد از ساعت 19 هم باید در منزل باشند و به درس و مشق خود برسند مسئولین باید برای این مسئله فکری بکنند .

albadruser
۱۷ بهمن ۱۳۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.