ياران و عزيران، سال 1390 هم به پايان رسيد . خيلي ها كه اهل حساب و كتاب هستند  حتي افراد عادي جامعه روزهاي پاياني عملكرد شخصي و گروهي خود را مورد بررسي قرار داده و براي حصول نتايج بهتر و رسيدن به اهداف والاتر در سال جديد برنامه ريزي مي كنند و طبعاً براي رسيدن به اهداف تعيين شده  تلاش و همت مضاعف را بكار مي برند .

اين مسئله در باشگاه فرهنگي ورزشي البدر كه يك مجموعه بزرگ با فعاليتهاي گسترده ورزشي در سطح استان هرمزگان و كشور مي باشد مثلماً از اهميت ويژه اي برخورددار است . شكي نيست كه مديران، سرپرستان، مربيان و اعضاي هيئت مديره و … كه مسئوليتهاي اصلي و تعيين كننده در اين مجموعه دارند به اين مهم واقف و در اين خصوص برنامه هاي را در دست اقدام و يا ايده هايي را مدنظر دارند . در سال 90 براي تيم هاي مختلف ورزشي البدر توأم با موفقيت هاي چشمگيري بود  كه سر آمد اين موفقيتها قهرماني قاطعانه تيم البدر در مرحله گروهي ليگ دسته اول بسكتبال كشور بود و حال اين تيم بسكتبال در شرف رسيدن به سوپرليگ بسكتبال كشور است كه اگر اين اتفاق خوشايند رخ دهد بايد مديران هوشمندانه عمل كنند چون حضور بادوام و مستمر در سوپرليگ تنها به كيفيت فني تيم بر نمي گردد بلكه سواي مسائل فني عوامل زياد ديگري هستند كه بر كيفيت كار يك تيم تاثير گذار مي باشد كه اين مسائل را با حضور مستمر در كنارتيم و شنیدن مسائل و مشکلات بهتر ميتوان فهميد كه گاهي اوقات دست آورد شنيدن بيشتر و بهتر از گفتن است . اما در سال پيش رو 1391 تيم هاي ورزشي البدر در رشته ها و رده هاي مختلف در رقابتهاي كشوري حضور خواهند داشت اول تيم بسكتبال البدر امكان حضورش در سوپرليگ بسكتبال كشور ذكر شد. در رشته فوتبال هم 3رده در رقابتهاي كشوري حضور دارند و در رشته رزمي كاراته كه هميشه در سطح كشور افتخارآميز بوده همچون سالهاي گذشته تيم هاي رده هاي سني مختلف در دو بخش بانوان و آقايان آماده رقابت هستند اينها تنها بخشي از فعاليتهاي ورزشي باشگاه البدر خواهد بود. در سال آينده اضافه بر اين تيم هاي مختلف باشگاه در سطح شهرستان و استان در رقابتها حضور دارند كه اين حضورها مستلزم صرف هزينه هاي بسيار بالاتر و البته برنامه ريزي و مديريت صحيح هزينه ها مي باشد . ضمن اينكه تامل با مسئولين استاني ميتواند گره گشا باشد و اين وظيفه مسئولين رده بالاي باشگاه مي باشد كه در اين زمينه تلاش بيشتري به خرج دهند، البته كه هدف ما كانون هواداران نسخه پيچي براي مسئولين نيست بلكه وظيفه خود مي دانيم كه اين مسائل را درج و بازگو كنيم و صرفاً يك سايت خبري و مدح كننده نباشيم.  هر چند كه دست آوردهاي كلي شايسته تقدير است اما كاستي هايي اگر وجود دارد بازگو كردن و البته رفع آن در نهايت به سود كل مجموعه البدر است  و مثلماً اين هدف همه مي باشد ما تيتر وار چند موضوع را براي نمونه بازگو مي كنيم و اميدواريم كه در خصوص اين موارد چاره انديشي شود .

1_البدر يك باشگاه فرهنگي ورزشي است و ما با وجود اينكه معتقديم جذب اینهمه نیرو در رده هاي مختلف سني نونهال ،نوجوان ،جوان ،بزرگسال و حتي پيشكسوت به فعاليتهاي ورزشي با امكاناتي مناسب خود يك كار فرهنگي با ارزش است اما به فعاليتهاي خاص فرهنگي كه معرف يك مجموعه فرهنگي ورزشي مي باشد پرداخته نمي شود .

2_ بسكتبال بانوان باشگاه مدتي است كه دچار ركود گشته، گويا دليل اصلي آن نبود و يا آماده نبودن تيم هاي بسكتبال بانوان در شهرستان مي باشد در هر حال براي جلوگيري از ركود بيشتر اين رشته بهتر است چاره انديشي شود. علاوه بر اين در رشته واليبال بانوان، باشگاه هيچ فعاليتي ندارد و اين در حالي است كه علاقه مندان زيادي به اين رشته وجود دارند اما كسي در اين خصوص برنامه ريزي نمي كند.

3_به گفته مربي تيم فوتبال البدر نوين اين تيم تمرينات منظمي ندارد و تعداد كمي از بازيكنان در تمرينات در يك ماهه اخير شركت داشته اند . آقاي منفرد در چند روز آينده در اين خصوص گفتگوي با سايت باشگاه خواهند داشت .

در پايان در سال جديد براي همه ورزشكاران و ورزش دوستان مخصوصاً البدري ها آرزوي توفيق روزافزون را داريم.

سال نو مبارك

كانون هوادارن باشگاه البدر بندركنگ

Playmax
۲۹ اسفند ۱۳۹۰

1 دیدگاه در “بیانیه کانون هواداران باشگاه (سال نو، افکار نو)

  1. باسلام،میخواستم به کادرفنی ومخصوصابه بازیکنان این تیم بابت برددرمقابل تیم گیتی پسندخسسسسسسسته نباشیدعرض کنم باآرزوی موفقیت برای بازیکنان وتیم محبوب مابه امید بردهای بعدی…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.