فدراسیون فوتبال اعتراض‌ها را وارد ندانست / فدراسیون بسکتبال به البدر کنگ مهلت داد.

روابط عمومی: مدیرکل اداره ورزش و جوانان هرمزگان پیرامون مسائلی همانند استاندارد سازی سالن محل بازی‌های البدر کنگ و صدور جوابیه فدراسیون فوتبال به معترضان مجمع فوتبال هرمزگان خبرهای جدیدی اعلام کرد.

 غلامرضا دانشور در جمع خبرنگاران با اشاره به مسائل پیش آمده پیرامون وضعیت میزبانی البدر بندرکنگ در شهرستان بندرلنگه اظهار داشت: این باشگاه از باشگاه‌های فعال و مطرح استان به شمار می‌رود.

وی همچنین از رفع مشکلات مربوط به سالن برگزاری مسابقات البدر در بندرلنگه خبر داد و افزود: راه‌های مختلفی طی جلسات رایزنی برای استانداردسازی سالن بررسی و مورد پیشنهاد قرار گرفته است که یکی از این راه‌ها واگذاری تسهیلات کم‌بازده در قالب بنگاه‌های اقتصادی است.

میر کل اداره ورزش و جوانان هرمزگان افزود: اما با توجه به اهمیت مسابقات و تلاش تمام مسئولان استان و شهرستان برای رفع مشکلات با همکاری فرمانداری بندرلنگه مبلغی معادل 50 میلیون و اعتبار دیگری نیز برابر 36 میلیون اختصاص یافته است که به نظر می‌آید این مبلغ در قدم نخست برای رفع مشکلات سالن و ایرادات فدراسیون بسکتبال کافی باشد.

دانشور تاکید کرد: در پی تهدید فدراسیون مبنی بر عدم اجازه به البدر بندرکنگ برای میزبانی مسابقات در شهرستان بندرلنگه، از فدراسیون مهلت گرفتیم که تا زمان رفع اشکالات سالن بازی‌های این تیم را از سالن خلیج فارس جابه‌جا نکنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر وجود اعتراضاتی پیرامون نحوه برگزاری انتخابات مجمع هیئت فوتبال هرمزگان افزود: هر چند که این مسابقات در زمان مدیریت بنده برگزار نشده است اما طی روزهای گذشته عین شکایات و اعتراضات معترضان به نحوه برگزاری انتخابات را در استان دریافت و به فدراسیون ارجاع داده‌ام.

دانشور افزود: در ساعات گذشته فدراسیون طی نامه‌ای که به امضا محمد نبی رسیده است اعتراضات را وارد ندانسته و دلایل قانع‌کننده نبوده است.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان هرمزگان همچنین در ادامه از پایان مهلت دوره مجمع 15 هیئت ورزشی در هرمزگان خبر داد و افزود: آگهی فراخوان برگزاری مجامع این هیئت‌ها در روزنامه‌های استان منتشر شده است که امیدواریم طی روزهای آینده چندین مجمع در راستای انتخاب رؤسای هیئت مدیره جدید برگزار شود.

Playmax
۲۳ آبان ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.