کانون هواداران – همانطور که مستحضر هستید تیم فوتبال البدر در هفته سوم از بازیهای لیگ دسته دوم باشگاه های کشور تیم صنعت نفت نوین آبادان را در ورزشگاه این شهر با نتیجه 2 بر 1 شکست داده و گامی بلند برای گرفتن صدر جدول برداشته است. البدر در پایان هفته سوم هم امتیاز با تیم سایپامهر کرج بخاطر تفاضل گل کمتر در رده ی سوم جدول قرار دارد. بازی که هفته آینده البدر با سایپا مهر کرج برگزار می شود برای البدر ارزش حیاتی دارد، در صورتی که البدر از این بازی با امتیاز مخصوصاً با سه امتیاز بیرون بیاید می تواند موقعیت خود در بین تیمهای صدر جدول تثبیت کند و چه بسا که با پیروزی بر سایپا مهر کرج البدر صدرجدول را نیز در اختیار بگیرد.

در تیم فعلی البدر چیزی که نمود عینی پیدا کرده است بازی روان این تیم است و سرعت عمل خوب بازیکنان البدر در کارهای گروهی و ترکیبی مخصوصاً در هنگام حمله از جناحین، ما امیدواریم که این روند یعنی ارائه بازی روان فوتبال چشم نواز در تیم البدر تداوم داشته باشد. تیمی که می تواند با بازی زیبا برتری خود را بر حریف دیکته کند می تواند در نتیجه گیری موفق باشد حتی اگر یک یا دو بازی را به حریفان واگذار کند چون قابلیت ارائه بازی خوب را دارد خیلی زود می تواند با تکیه بر داشته های فنی خود به اوج برگردد.

اما باز هم تاکید می کنیم که از جمله چیزهای که می تواند مانع این روند خوب و پیشرفت باشد غرور کاذب است که امیدواریم با درایت کادر فنی، مسئولین و خود بازیکنان این مسئله هیچگاه پیش نیاید.

Playmax
۱۳ مهر ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.