سرمربی تیم فوتبال جوانان البدر بندرکنگ در گفتگو با سایت باشگاه البدر بندرکنگ با بیان اینکه با گروه نا آشنایی هم گروه شدیم گفت: تیم های جنوبی در کنار ما قرار گرفتند از یک طرف برای ما خوب خواهند بود چرا که میسر طولانی با تیم ها در شهرستانها نداریم و تمام تیم های هم گروه ما همسایه هرمزگان هستند و از طرف دیگر بعضی از این تیم ها ناآشنا هستند مانند شوش دانیال و ولایت اهواز که این کار ما را یخورده در زمین مسابقه دشوار خواهد کرد.

محمد جمادی پور افزود:  مادر گروه سه با تیم های استقلال ماهشهر، ایرانجوان بوشهر، شوش دانیال، ولایت اهواز، نفت امیدیه، برق شیراز و استقلال اهواز همگروه هستیم و امیدواریم که بتوانیم جواز حضور در لیگ برتر جوانان کشور را بدست آوریم.

سرمربی تیم فوتبال البدر از وضعیت فعلی تیم جوانان گفت:  در حال حاضر جوانان خوب و مستعدی به خدمت گرفته ایم که چهار نفر آنان ملی پوش هستند و این انگیزه ای هست برای دیگر بازیکنان که در کنار این چند بازیکن رقابت خواهند کرد.

وی همچنین افزود: ما هفته بعد راهی اصفهان خواهیم شد برای یک اردوی ده روز و چند بازی تدارکاتی با تیم های پتوی لاله، سپاهان و ذوب آهن اصفهان که بعد از آن مجدد به بندرکنگ باز خواهیم گشت.

جمادی پور در پایان گفت: با اضافه شدن مسلم کریمی مدیررسانه ای باشگاه البدر امیدواریم که یخورده توجه بیشتری به تیم های پایه از نظر انعکاس خبری و تصویر شود چرا که این جوانان نیاز به گزارشات تصویری دارند که خودشون رو درجامع مطرح کنند و دیده شوند.

Playmax
۱۲ شهریور ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.