سمیه تکمار کاراته کای باشگاه البدر بندرکنگ با حمایتهای این باشگاه و هیات کاراته شهرستان بندرلنگه همچنان در اردوی تیم ملی حضور دارد و با قدرت زیر نظر خانم ارباب مربی تیم ملی در تمرینات شرکت میکند. مربیان تیم ملی از عملکرد وی اظهار رضایت نموده اند و امیداریم درکاروان اعزامی به مسابقات آسیایی ازبکستان حضور داشته باشد.

تکمار که یکی از مفاخر کاراته استان به شمار می رود اولین کاراته کای بانوی تاریخ استان هرمزگان می باشد که توانسته به اردوی تیم ملی راه پیدا کند.

این قهرمان بندرلنگه ایی در انتخابی اول که در تبریز برگزار شد توانست بین ۱۵۷ شرکت کننده جواز حضور در دور بعد انتخابی را کسب نماید. در دور دوم انتخابی توانست بین ۱۰ شرکت کننده جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب نماید و در سومین مرحله انتخابی از بین ۳ شرکت کننده توانست جز ۲نفر باقیمانده در اردو باشد و انشاله بتواند در انتخابی آخر که در ۶خردادماه برگزار میگردد بعنوان نفر فیکس تیم ملی کاراته نوجوانان جمهوری اسلامی ایران انتخاب و پیراهن مقدس تیم ملی را از آن خود کند.

تیم ملی کاراته ایران قرار است در رقابتهای آسیایی ازبکستان در سه رده نوجوانان – جوانان و بزرگسالان در دو بخش بانوان و آقایان حضور پیدا کند.

گوشه ایی از افتخارات کسب شده سمیه تکمار :

کسب مدال برنز مسابقات جهانی سبک شوتوکان در ترکیه(سبکی)

کسب ۵مدال طلا در رقابتهای قهرمانی کشور سبک شوتوکان بین المللی (سبکی)

کسب مدال برنز المپیاد ایرانیان (فدراسیونی)

کسب مدال برنز المپیاد دانش آموزی(فدراسیونی)

کسب مدال نقره مسابقات انتخابی تیم ملی سال ۸۹(فدراسیونی)

کسب مدال برنز مسابقات انتخابی تیم ملی در سال ۹۰(فدراسیونی)

حضوری سه ساله در اردوی تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران در سالهای ۸۹-۹۰-۹۱

Playmax
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.