مرحله حذفي پلي اف رقابتهاي ليگ دسته یک بسكتبال كشور به اوج حساسيت خود رسيده و تيم بسكتبال البدر در بازي رفت ار مرحله يك چهارم نهايي موفق شد در اصفهان تيم صنعت و معدن ديار نصف جهان را شكست داده و گامي مهم در رسيدن به مرحله نيمه نهايي بر دارد .

اما با توجه به كسب پيروزي با حداقل امتياز 88-87 كار براي بازي برگشت در بندرلنگه كمي مشكل تر گشته و نياز به حضور و حمايت تماشاگران و هواداران بيشتر از پيش را دارد هر چند كه البدر در بازيهاي خانگي هميشه از حمايت هواداران خود برخورددار بوده اما حمايت در بازيهاي پلي اف حكايت ديگري است و حريفان با تلاشي و تمركز بيشتر به مصاف مي آيند ضمن اينكه فرصت جبران بسيار اندك و گاه اصلا وجود ندارد.

پس الزامي است كه همه البدريها براي حمايت از تيم بسكتبال البدر در روز يكشنبه دهم ارديبهشت ماه به سالن مجموعه ورزشي خليج فارس بندرلنگه آمده و نقش موثر خود را در پيروزي تيمي كه متعلق به آنها مي باشد به خوبي ايفا كنند.

ما منتظر حضور پرشور و حمايت همه جانبه و يكپارچه شما هواداران و ورزش دوستان شهرستان بندرلنگه در روز دهم ارديبهشت هستيم، مسلماً حضور و حمايت شما زمينه ساز پيروزي در اين ديدار و ديدارهاي آينده خواهد بود.

Playmax
۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

2 دیدگاه در “حمایت ار بسکتبال البدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.