کومیته کاهای نوجوان و جوان کشومان در بخش بانوان روز جمعه 31 خرداد ماه درسالن شهید کبکانیان تهران به مصاف هم رفتند تا جواز حضور در اردوهای آماده سازی تیم ملی را کسب کنند.
به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در وزن منهای 47 کیلوگرم رده سنی نوجوانان، “فائزه چیذری” ازاستان البرز با 5 برد و “مژده قاسمی نژاد” از هرمزگان با 4 برد و یک باخت به اردوی تیم ملی راه یافتند.
در وزن منهای 54 کیلوگرم، “آویشن باقری” از گیلان با 3 برد و “زینب رضایی” از مازندران با 2 برد و یک باخت و در وزن 54+کیلوگرم “فاطمه پروانه” از گیلان با 4 برد و “ملیکا احدی” از تهران با 3 برد و یک باخت جواز حضور در تیم ملی را دریافت کردند.
در رده سنی جوانان و در وزن منهای 48 کیلوگرم، “سمیه تکمار” از هرمزگان با 3 برد “فاطمه قربانزاده” با 4 برد و یک باخت مجوز حضور در تیم ملی را بدست آوردند. ضمن اینکه “درنا کاویانی” از فارس نیز به دلیل عملکرد مناسب اردونشین شد.
در وزن منهای 53 کیلوگرم، “پریسا وفایی” از تهران با 3 برد و “زهرا طرازپور” از فارس با 2 برد و یک باخت نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی بودند.
در وزن منهای 59 کیلوگرم “بهنوش محمدی” از تهران با 7 برد و یک باخت و “مائده بابایی” از مازندران با 6 برد و 2 باخت و در وزن به اضافه 59 کیلوگرم “نفیسه گلشنی” از تهران با 3 برد و “بهنوش نجفی” از کرمانشاه با 2 برد و یک باخت نفراتی بودند که به اردوی تیم ملی راه یافتند.
مرحله نخست اردوهای آماده سازی تیم های نوجوانان و جوانان کاراته ایران در بخش بانوان برای حضور در مسابقات آسیایی امارات نهم تیرماه آغاز خواهد شد.

امیدواریم که مسئولین  از این موفقیت که در کاراته هرمزگان بی نظیر بوده  وتاکنون سابقه نداشته است دو نفر از  بانوان استان در تیم ملی حضور داشته باشند به راحتی همچون سال قبل عبور نکنند.

در دوسال گذشته تکمار اولین و تنها بانوی تاریخ کاراته هرمزگان بود که در تیم ملی عضویت داشت اما امسال شاهد حضور ۲ملی پوش هستیم و قاسمی نژاد هم به وی اضافه گردید.

در ضمن مسئولین بایستی با حمایت های خوب و همه جانبه خود از این دو قهرمان بندرلنگه عضو باشگاه البدر بندرکنگ زمینه فیکس شدنشان را در تیم ملی فراهم سازند.

Playmax
۲ تیر ۱۳۹۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.