دیدار دو تیم فوتبال البدر بندرکنگ و سیاه جامگان مشهد که با حاشیه های فراوانی همراه بود ناتمام ماند.

به گزارش خبرنگار اعزامی باشگاه البدر بندرکنگ، دیدار دو تیم سیاه جامگان مشهد و البدر بندرکنگ در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور تا دقیقه 65 ناتمام ماند.

دیداری که از همان ابتدا با حاشیه های فراوانی همراه بود،

1- صبح روز بازی ، سرپرست سیاه جامگان (رحیمی) با سرپرست البدر (صیادی ) تماس گرفته و اظهار داشته که آقای ناظر بازی برای زیارت به حرم امام رضا رفته و جلسه یک ساعت قبل از بازی برگزار می شود، در حالی که اصلاً پس از آن نیز جلسه ی برگزار نشد.

2- هنگام شروع بازی یک نیروی کادر انتظامی در استادیوم حضور داشته که با امضای صورتجلسه به بهانه شب چهارشنبه سوری بدون هماهنگی با تیم البدر از استادیوم خارج شده است.

3- از بدو شروع بازی تهدید از سوی نیمکت سیاه جامگان منجر به اخراج سرمربی ( رضا مهاجری) این تیم شد.

4- تهدید جانی و توهین از سوی تماشاگران به داور بازی  (اسماعیل بابلی) از اواسط نیمه اول آغاز شد، که منجر به سوت های اشتباه از سوی داور مشد.

5- با اتمام نیمه اول و شروع نیمه دوم تماشاگران میزبان، خود را به پشت نیمکت تیم البدر رسانده و با تهدید بازیکنان و کادر سعی در اختلال بازی داشتند.

6- مربی و سرپرست البدر با مشاهده این صحنه از ناظر بازی خواستند که با کمک نیروی انتظامی آنها را از آن ناحیه خارج کنند که متاسفانه هیچ یک از کادر نیروی انتظامی در کنار زمین وجود نداشت.

7- سرمربی برای سلامتی جان بازیکنان تیم را به رختکن فرستاد تا پس از حضور نیروی انتظامی بازی ادامه پیدا کند ولی تا آخر دقایق (17:20) نیروی انتظامی به استادیوم اعزام نشد در نتیجه بازی به علت عدم حضور نیروی انتظامی داور بازی بازی را تعطیل نمود .

8- تیم فوتبال البدر پس از چند ساعت حبس در رختکن و عدم حضور نیروی انتظامی برای اسکورت آنان با هزار مشکل خود را به اتوبوس رسانید و به سرعت به سمت هتل حرکت کرد.

متاسفانه بی توجهی فدراسیون در انتخاب ناظران مجرب و داوران آشنا به قوانین باعث بوجود آمدن چنین مشکلاتی در فوتبال کشور شده است .

Playmax
۲۳ اسفند ۱۳۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.