شکست فولاد مدعی از جوانان بی ادعا البدر

به گزارش روابط عمومی باشگاه البدر بندر کنگ هفته اول مسابقات لیگ برترجوانان کشور عصر روز شنبه آغازشد که البدر بندرکنگ توانست تیم خوب فولادخوزستان را با نتیجه 2بر1 شکست دهد.

این نتیجه درحالی به دست آمد که فولاد خوزستان با ۶ ملی پوش خود به بندرکنگ آمده بود و دو فصل پیاپی محمدخزایی و شاگردانش نتوانسته بودند این حریف قدرتمند را شکست دهند .

نیمه اول بازی پایاپایی از دو تیم شاهد بودیم و فقط تک گل فولاد روی یک ضربه کرنر و عدم تمرکز مدافعان دریارگیری بثمر رسید.

نیمه دوم، نیمه مربیان بود و محمدخزایی به خوبی از این سلاح خود استفاده کرد و با تغییر تاکتیک مناسب بازی را تهاجمی آغاز کرد و مزد این شجاعت راهم گرفت.

گل اول البدر ازروی نقطه پنالتی توسط محمد اکبری کاپیتان البدری ها بثمر رسید و بلافاصله گل دوم نیز روی یک حمله حساب شده و به زیبایی هرچه تمام تر توسط حسنی ریزنقش حکم به برتری البدریها داد.

ضمن اینکه درچند صحنه جوانان البدر میتوانستند این برتری را پر رنگ تر کنند که موقعیت خود را از دست دادند.

درادامه تلاش فولاد در ۹۰ دقیقه و همچنین ۹ دقیقه وقت اضافه ای که داور این دیدار منظور کرده بود بی نتیجه ماند تا البدر بندرکنگ با پیروزی شیرین خود و شکست فولاد خوزستان نایب قهرمان فصل قبل لیگ برتر جوانان کشور درگام نخست، زنگ خطر برای رقبا به صدا در آورد.

لازم به ذکراست در یک برنامه ای زیبا توسط باشگاه البدربندرکنگ، دربین دونیمه ازمحمدبرتری بازیکن رده ی امید که در کنکور سراسری سال ۹۷ رتبه ممتاز ۴۸۹ دررشته ریاضی فیزیک کسب نموده بود، تقدیر و تشکر شد.

‎پیام بگذارید

ضروری

ضروری