آقاي مهرپيما چه اتفاقي در ديدار مقابل سياجامگان افتاد كه بازي ناتمام ماند؟

قبل از برگزاري مسابقه ناظر جلسه ی بين سرپرستان و نيروهاي امنيتي  مسئولين استاديوم جلسه برگزار نمیكند.سرپرست سیاه جامگان تلفني به سرپرست ما اعلام میکند كه ناظر بازي بدليل زيارت حرم امام رضا(ع) جلسه برگزار نخواهند كرد و ظاهراً نيم ساعت قبل از بازي، بدون تشكيل جلسه اقدام به گرفتن امضا از سرپرستان دو تيم مي كند . يك نيروي پليس كه ظاهراً ستوان دوم بودند برگه را امضا مي زند و پس از امضاي صورت جلسه استاديوم را ترك ميكند .

در جريان بازي توهين  و اهانت به داور  و بازيكنان به دفعات انجام شد.

دقيقه 46 كه نيمه دوم شروع شد تعداد زيادي از تماشاگران سياه جامگان به پشت نيمكت ما آمدند و با توهين و با اهانت و پرتاب بطري آب و سنگ و فحاشي به بازيكنان جو بازي را به هم زدند كه ما بلافاصله خواستار نيروي پليس و در زمين بازي شديم تا از ايجاد تشنج در بازي جلوگيري شود كه متوجه شديم  پليسي وجود ندارد .

در استاديوم  براي جلوگيري از بروز هر گونه اتفاق ناگوار از داور خواستيم كه تا حضور نيروي انتظامي بازي را متوقف كند اما متاسفانه بعد از 20 دقيقه حتي يك نفر نيروي انتظامي براي ايجاد نظم ، آرامش در استاديوم حضور نداشت، پس از 40 دقيقه مجدداً يك نفر سروان نيروي انتظامي به ما مراجعه نمود كه اعلام نمود كه بنده در جاي ديگري مامور هستم و به جاي ديگري برمي برگردم و ايشان بعد از چند دقيقه استاديوم را ترك كردند و چون كسي مسئوليت جان بازيكنان و امنيت آنان را بعهده نمي گرفت ما به ناچار يك ساعت در داخل رختكن حبس شديم .

بلاخره نتيجه چه مي شود ؟

تيم ما براي اين سفر 6 ميليون تومان هزينه هواپيما ، هتل و غيره …. متحمل شد كه اين بازي را برگزار  نمايد که بنا به بي توجهي و عدم انجام وظيفه ناظر و داور بازي ناتمام به پايان رسید، برابر قانون چون باشگاه سياه جامگان شرايط بازي را محيا ننمود محكوم به پرداخت کلیه هزينه باشگاه البدر خواهد بود و یا اینکه نتيجه 3 بر صفر بايد به نفع البدر اعلام شود . اين را قانون میگوید نه حرف من !

Playmax
۲۴ اسفند ۱۳۹۰

1 دیدگاه در “مهرپيما: اين را قانون مي گويد نه من !

  1. با سلام. تیم ما چهار هفته هست که 11 امتیاز رو از دست داده و فقط یک امتیاز کسب کردیم. با بهانه آوردن امتیاز به دست نمیاد ، خواهشا با یه فکر اساسی به دنبال بازی خوب و کسب امتیاز باشید تا تیم سقوط نکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.