روابط عمومی – سرمربی تیم فوتبال البدربندرکنگ با ابراز رضایتش از بازیکنان بعد از مسابقه گفت: تیم ما یک بازی زیبا و نمایشی انجام دادند و من تمام کار های که از بچه ها خواستم در زمین به اجراء گذاشتند و مستحق بازی هجومی که انجام دادیم فقط پیروزی بود.

جهانبخش جعفری افزود: همانطور که شما شاهد بودید در بازی های قبل ما نیمه اول کمی با مشکل رو برو بودیم اما با تمرین و فشار زیاد در هفته گذشته این مشکل را برطرف کردیم که بچه ها توانستند سه گل در نیمه اول وارد دروازه حریف کنند و نیمه دوم هم اگر کمی دقت می کردیم می توانستیم بیشتر گلزنی کنیم، نباید نادیده بگیریم که تیم حریف هم بعد از دریافت سه گل به خودشان آمدند و یک بازی هماهنگ انجام دادند که موفق شدند یکی از گل های خورده را جبران کنند.

وی در مورد وضعیت داوری اشاره کرد و گفت: داوری چون ما بردیم خوب بود اما قضاوت این دیدار در مجموع میشه گفت بد نبود.

جعفری در مورد بازی هفته آینده در مقابل تیم سیاجامگان، صدر نشین این گروه گفت : من خیلی منتظر این روز بودم که با تیم سیاجامگان بازی کنم، شک نکنید که ما در مشهد مقدس به کمک امام رضا با دست پر به شهر کنگ باز خواهیم گشت.

اما خسروی سرمربی تیم سیف آباد کازرون گفت: من اول تبریگ بگم به مجموع خوب باشگاه البدر بندرکنگ بابت این زیر ساخت های که انجام دادند، ثانیاً مستحق پیروزی بودند و ما بد بازی کردیم و امیدوارم تیمی که اینقدر سرمایه گذاری می کند انشالله که موفق باشد.

علی خسروی افزود : ما می دانیم نتیجه خوبی کسب نکردیم ما اگر بدانم بازیکنان تیم حرف منو گوش نمی دهند اولین کسی هستم که خودم را قربانی می کنم و از این تیم می روم.

وی تصریح کرد : ما با مشکلات مالی روبرو هستیم امیدوارم هر چه سریعتر این مشکلات برطرف شود تا ما بتوانیم در ادامه لیگ خودمان را کمی سروسامان بدهیم تا از وضعیت فعلی نجات پیدا کنیم.

Playmax
۸ آبان ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.