سرمربی تیم فوتبال البدربندرکنگ گفت: به حق خود رسیدیم و به همگان نشان دادیم که شایستگی مان بیش از این هاست.  باید از هواداران تقدیر کنم که برای حمایت ما با اینکه نیمه اول یک بر صفر عقب بودیم از هیچ کمکی دریغ نکردند و تا پایان 90 دقیقه به تشویق تیم خود پرداختند.

وی با بیان اینکه  بازی بسیار سختی بود و طبق برنامه توانستیم حریف را شکست دهیم، اظهار کرد: تیم پاس دارای سابقه زیاد در لیگ برتر است و از کادر فنی خوبی برخوردار است که همین موضوع در نیمه نخست بر روی عملکرد بازیکنانم تأثیرگذار بود.

حردانی تصریح کرد: در نیمه اول اسیر اشتباهات خودمان شدیم و نیمه مربیان را به نفع خودمان برگرداندیم و بسیار خوشحالم ه که شاگردانم توانستند نتیجه دلخواه را به دست آورند.

سرمربی تیم فوتبال البدربندرکنگ  اضافه کرد: پاس تیم بسیار خوبی است و در زمانی که در اردوی ملایر بودیم این تیم اردویی را در اردبیل برگزار کرده بود و در آن زمان معلوم نبود تیم ما لیگ یک بود یا لیگ دو و ما از آنها تقاضای بازی دوستانه ای کردیم اما آنها به ما جواب منفی دادند و تیم ما را قابل ندانستند!

وی با بیان اینکه تیم البدربندرکنگ بازی به بازی بهتر خواهد شد تا بتواند حق حضور و حمایت مردم را ادا کند، خاطرنشان کرد: مهدوی داور جوان وبسیار خوبی است اما در نیمه اول در بعضی از سوت هایش به جای داوری مدیریت می کرد که به مذاق مان خوش نیامد و ما را عصبی کرد اما در کل داور خوب و با تجربه ای است.

حردانی در پایان گفت: در این بازی عیسی آل کثیر بدلیل 3 اخطاره بودن غایب بود و کادر پزشکی اگر بتوانند برای بازی بعد محسن رحیمی و ولید نوری را به ما برسانند با تمام قوا به میدان می رویم.

Playmax
۲۱ آبان ۱۳۹۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.