بچه های تیم فوتبال نونهالان البدر بندرکنگ باز هم گل کاشتند و اینبار سه نفر از بازیکنان این تیم به اردوی تیم ملی نونهالان دعوت شدند تا پاسخ زحمات یکساله مربیانشان را دهند. علی پور ارژنگی، کامران ذاکری و کیوان آینه زدایی سه بازیکنی بودند که مورد توجه کادر فنی تیم ملی نونهالان ایران قرار گرفتند.

علیرضا قربانی سرمربی تیم های پایه البدر این موفقیت بزرگ را به جامعه ورزش استان و تمام هواداران پرشور البدر تبریک گفت. قربانی در مورد دعوت این سه بازیکن گفت: ما مزد تلاش ها و زحمات خود را گرفتیم بیشتر از یکسال است که این سه نفر به همراه دیگر بازیکنان زحمتکش تیم در گرمای بالای 40 درجه در بندرکنگ تمرینات سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشتند و امروز من به وجود این بچه ها افتخار میکنم. خواستن توانستن است و بچه های البدر این کار را بخوبی انجام دادند. در کل بازیکنان دعوت شده در سطح کشور فقط باشگاه البدر بود که به تنهایی 3 بازیکن را در اردوی تیم ملی می دید و بازیکنان دیگر بین تیمها در سطح کشور پراکنده بودند.

این تازه شروع کار است و من هم بعنوان مربی و همه بچه ها می دانیم که برای کسب موفقیت نهایی از همین پله اول باید سخت تر از قبل تلاش کرد.

قربانی در پاسخ به سوال مبنی بر وضعیت بچه ها در اردو گفت: از چهارشنبه هفته قبل تا ظهر جمعه چهار نوبت تمرین در کمپ تیمهای ملی واقع در ورزشگاه آزادی تهران تمرینات انجام شد و به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان مرحله دوم اردو به بعد از ماه رمضان موکول شد تا انشاءالله بچه ها را در مرحله بعد هم ببینیم. سرمربی تیم های پایه در ادامه افزود: این مرحله از اردو جهت تکمیل تیم ملی نونهالان برای بازیهای آسیایی برگزار شد که مدتهاست در اردو و تمرینات حضور دارند. من امیدوارم که بچه های البدر هم به این موفقیت نایل شوند تا نام البدر را بیش از پیش پرآوازه کنند.

قربانی در پایان از زحمات یحیی ابراهیم بصری سرپرست دلسوز تیمهای پایه که در جهت عزیمت بچه ها به اردوی تیم ملی  تلاش خستگی ناپذیری داشت صمیمانه تشکر کرد و از زحمات کادر فنی آقایان دهقانی، نسب، طاهری ، بحری و اسماعیلی نیز قدردانی کرد.

Playmax
۱ مرداد ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.