تیم فوتبال نونهالان البدر بندرکنگ در هفته دوازدهم لیگ برتر کشور مقابل تیم پتوی لاله اصفهان بازی را واگذار کردند .
آقای قربانی بازی مقابل پتوی لاله چطور بود ؟ من اول برای فوتبال اصفهان متاسفم و دوم به تیمم افتخار میکنم .
من به تیمم افتخار میکنم که از شهر 15000نفری شهر بندرکنگ در مسابقات لیگ برتر نونهالان کبیه بزرگان فوتبال اصفهان را دیروز به ورزشگاه فخر اصفهان کشاندیمو همه را مقابل خود قرار دادیم . همه نگران همشهری اصفهانی خود بودند . برای فوتبال اصفهان هم متاسفم که برای کسب  سه امتیاز حاضرند هر کاری بکنند آن ها مقابل دیدگان تماشاگران به نیمکت ماحمله و اعضا تیم و مرا مورد ضرب شتم قرار دادند مگر این فوتبال چقدر ارزش دارد .
این بازی بار فنی نداشت چون سراسر حاشیه بود .
نیمه دوم ما در حالی که یک صفر عقب بودیم ناگهان مسئولین پتوی لاله به بهانه نبود توپ جمع کن بازی را به جنجال کشیدند پس از آن ما گل مساوی را توسط پور ارژنگی زدیم اما لطف داور اصفهانی بازی و اعلام 8 دقیقه وقت اضافه باعث شد تا ما در حالی که مستحق باخت نبودیم در دقیقه هفتم وقت اضافه گل دوم را بخوریم و بازی را از دست بدهیم . من خوشحالم که تیم ما لرزه بر اندام تمام تیم های اصفهانی انداخت من به تیمم افتخار میکنم که 18 امتیاز ذر لیگ برتر نونهالان کشور اندوخته دارد .
حالا دیگر شانسی برای صعود ندارید؟  قبل از این هم گفته بودم که صعود کار خیلی سختی بود ما باید 4 امتیاز از 2 بازی می گرفتیم بابرنامه هم این بازی را شروع کردیم ولی شرایط آن گونه که فکر میکردیم پیش نرفت بچه ها هم درحد انتظار نبودند ولی داشتیم به خواسته خود میرسیدیم که متاسفانه در لحظات آخرشانس صعود را کاملا از دست دادیم. تیم من در این فصل فوق العاده بود و من به همین خاطر از بازیکنانم سپاسگذارم .
ما روز آخر با سپاهان بازی داریم مطمئنیم تا برای دفاع از حیثیتمان تلاش خواهیم کرد.
Playmax
۲۳ اسفند ۱۳۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.