در سومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی قهرمانان کشور که به میزبانی اداره ورزش و جوانان و هیات کاراته شهرستان بندرلنگه در سالن حضرت قائم (عج ) واقع در مجموعه ورزشی شهدای خلیج فارس بندرلنگه برگزار و با قهرمانی تیم کاراته البدر بندرکنگ به کار خود خاتمه داد. حضور 20 تیم از 15 استان با بیش از 500 شرکت کننده از سراسر کشور خود بیانگر مسابقاتی جذاب ، زیبا و پرشور بود. مراسم افتتاحیه به نحوی شایسته برگزار گردید و حضور مسئولین استانی و شهرستانی و مردم خونگرم شهرستان بندرلنگه  گرمای خاصی به این مراسم بخشیده بود.در این مراسم آقایان زارعی فرماندار بندرلنگه،جهانبخش معاون اداره کل ورزش و جوانان استان ،پاسلار معاون سیاسی فرماندار ،قنبرزادگان سرپرست اداره ورزش وجوانان بندرلنگه،دریابان رئیس و مالک باشگاه البدر بندرکنگ ،امینی رئیس هیات کاراته استان همچنین مسئولین کشوری آقایان منوچهر اصلانیان ،حاج حسن اسماعیلی ،جهانبخش ناصری رئیس ، نائب رئیس و دبیر سازمان شوتوکان SKI جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند.بعد از تیم البدر تیمهای هلال احمر گیلان و استان کرمان به ترتیب دوم و سوم شدند.

با تشکر از سرپرست و سرمربی پرتلاش البدر جناب آقای مهدی صابری

کامل  مسابقات به شرح ذیل می باشد:

کاتا:

رده سنی نونهالان(الف):

1.امید حسینی(البدر)2.نیما تبریزی(گیلان)3.امیر حسین دوست(البدر)ومهدی میرزایی(اصفهان)

سنی نونهالان(ب):

1.محمد جواد عامری(کرمان)2.حسام ارشدی(البدر)3.آرین ابوالقاسمی(هرمزگان)و بابک ایمانیان(اصفهان)

رده سنی نوجوانان:

1.امیرعلی دوست محمدی(کرمان)2.حمیدرضا پور عماد(کرمان)3.علی حسابی (گیلان)وداریوش حیدری (خوزستان)

رده سنی جوانان:

1.خشایار بقایی(تهران)2.عباس حیاتی فر(کرمان)3.حامد حسن پور(البدر) و  فریبرز مرادی نسب(البدر)

کومیته

رده سنی نونهالان(الف)

19- :1.محمد شادبهر(البدر)2.محمد مهدی زمانی(هرمزگان)3.حسین خلیفه(هرمزگان)و محمد مهدی پریسایی(هرمزگان)

23- :1.محمدمعین راغب(یزد)2.محمد امین شجرات(خوزستان)3.امیر عباس احمدی(یزد)و عرفان رجبی زاده(گیلان)

27- :1.جابر بهرامی(البدر)2. امیرعلی طالبی(هرمزگان)3.یوسف نجاتی(فارس)و محمد حسین مهرکی(فارس)

31- :1.پویا صادقی نژاد(گیلان)2.امیرحسین پورجعفری(گیلان)3.سیداحمدهاشمی پور(البدر) و محمد حسن بهرامی(البدر)

35- :1. نیما فریدونی(البدر)2.شایان رمضان مظفری(البدر)3.عبدالله سلیمی پور(البدر) و  علی حسن بیگی(البدر)

35+ :1. علیرضا سالاری(البدر)2.پوریا ابراهیمی(هرمزگان)3.حسین کرمی(هرمزگان) و محمد هادی میرشکاری(فارس)

نونهالان (ب):

28- :1.حسین سلطانی(کرمان)2. علی نیکان (خوزستان)3.علی امیرزاد (مازندران)و فرزاد اصیل زاده (کهگیلویه و بویر احمد)

32- :1.مجتبی حبچیه(خوزستان)2.محمد امین عسگری زاده(هرمزگان)3.محمد حسن سنگتراش(سیستان و بلوچستان)و عرفان موسوی(تهران)

37- :1.محمد رضا امیری(البدر)2.محمد ماهان مرادی(تهران)3.محمد امیر آقاخوانی(کرمان)وآرمین اسماعیلی(کرمان)

42- :1.محمد نوزاد(گیلان)2.محمد علی صالح نژاد(بوشهر)3.محمد دغلاوی(اصفهان) و محمد حسین نیکبخت(کرمان)

47- :1.حسن صادق زاده(بوشهر)2.محمد علی اشراقی(اصفهان)3.محمد صادق شعبانی(گیلان) و امیرعلی سروانی(سیستان وبلوچستان)

52- :1.هادی زارع زاده(البدر)2.محمد طالبی(اصفهان)3.رضاپردینه(سیستان وبلوچستان)و سجاد میرزا رجبی(یزد)

52+ :1.مهرداد یوسفی(قزوین)2.علی محمد امینی (قزوین)3.علیرضا افشاریان(بوشهر) و بهنام نوزاد(گیلان)

رده سنی نوجوانان:

52- : 1. سپهر اسکندری(تهران)2. رضا بساره(البدر)3.ایمان امدادی(گیلان)و کیهان حقیقت(کهگیلویه و بویر احمد)

57- : 1.محمدرضا توذی(بوشهر)2.محمد نصاری(البدر)3.حسین خاک پور(بوشهر)و رسول همتی(گیلان)

63- :1 .عباس پرویزیان(کهگیلویه و بویر احمد)2.امیر مهاجری(کهگیلویه و بویر احمد) 3.مرتضی تاجیک نسب(البدر)و علی عباسی(هرمزگان)

70- :1. شایان غلامی(گیلان)2. مسلم خداجویی(کرمان)3.امیر محمد عباسی(کرمان)و علیرضا تاجیک(البدر)

70+ : 1.میلاد دسترس(اصفهان)2. محمد رضا نیک بخش (تهران)3.محمد حق گوی(گیلان)و سعید معین میر حسین(گیلان)

رده سنی جوانان:

55-:1. شهاب راشکی(سیستان وبلوچستان)2. سهراب تندیس(هرمزگان)3.کامیاب زارع زاده(البدر)و مجید کامجو(کرمان)

61-:1. سیروس کی خواه(سیستان وبلوچستان)2. رامین حیاتی(تهران)3.پویا آشیان(هرمزگان)و فرزاد مریدی(البدر)

68-:1.محمد رضا علی زاده(البدر)2.پویا هاساواریان(گیلان)3.یوسف میرزایی(البدر)و علی رضا پرویزی(خوزستان)

74-:1.شهاب اسماعیل زاده(گیلان)2.آریا نوری(کهگیلویه و بویر احمد)3.مصطفی درزی (قزوین) و سعید گشتاسبی (کهگیلویه و بویر احمد)

74+:1.ماهان روایتی(گیلان)2.حمید صالحی(اصفهان)3.سید حسین موسوی(البدر)و امیر حسین صفوی(البرز)

رده بندی

نام تیم

طلا

نقره

برنز

اول

البدر بندرکنگ

8

4

13

دوم

هلال احمر گیلان

5

3

8

سوم

کرمان

3

3

5

چهارم

تهران

2

3

1

پنجم

بوشهر

2

1

2

ششم

سیستان و بلوچستان

2

3

هفتم

اصفهان

1

3

3

هشتم

کهگیلویه و   بویراحمد

1

2

3

نهم

خوزستان

1

2

2

دهم

قزوین

1

1

1

یازدهم

یزد

1

2

دوازدهم

هرمزگان

۵

5

سیزدهم

فارس

3

چهاردهم

مازندران

1

چهاردم

البرز

1

albadruser
۲۴ بهمن ۱۳۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.