روابط عمومی – سرمربی تیم جوانان البدربندرکنگ در کنفرانس خبری قبل از بازی با تیم ایرانجوان بوشهر گفت : بعد از بازی با تیم استقلال اهواز به مرور اشتباهات بازی گذشته پرداختیم و بازیکنان در زمین کار های تاکتیکی خوبی انجام دادند و امیدواریم فردا روز پیروزی تیم ما باشد.

جمادی پور در مورد مصدومیت دو بازیکن کلید خود افزود : با بد شانسی ما محسن باغداری و موسی ناصری دو بازیکن کلیدی خود در بازی با استقلال اهواز بعلت مصدومیت در این مسابقه به خدمت نداریم و این امر کار مارو دشوار می کند ، ولی بازیکنان جوان دیگری داریم که انگیزه زیادی برای بازی کردن در این دیدار دارند.

وی تصریح کرد : تیم ایرانجوان از تجربه خوبی در این مسابقات برخوردار است آنها سال گذشته توانستند خودشان در لیگ یک نگهدارند تا امسال با یک شرایط دیگری کار کنند، هر چند تا این هفته نتایج خوبی کسب نکردند و در انتهای جدول هستند ولی نباید این تیم رو دسته کم گرفت و فقط باید در فکر پیروزی در مقابل این تیم باشیم.

سرمربی تیم البدر درادامه گفت: حضور هواداران و مسئولان باشگاه البدر در ورزشگاه انگیزی است برای جوانان که در مقابل تیم های حریف نمایش بهتری به اجرا بگذارند و امیدواریم فردا با حضورشان در ورزشگاه باعث تشویق این بازیکنان شوند.

Playmax
۲۸ آبان ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.