مسابقات رده های البدر در هفته ی جاری

مسابقات هفته جاری رده های البدر در صورتی از امروز آغاز خواهد شد که جوانان و نوجوانان مهمان و نونهالان و امید میزبان حریفان خود هستند.

در پایین مروری بر وضعیت رده ها تا قبل از این هفته خواهیم داشت

 

جوانان

تراکتورسازی  —— البدر بندرکنگ

سه شنبه  ۶/۱۰/۹۶    تبریز

مصاف صدرنشین لیگ مقابل دیار اذربایجان

تیم جوانان البدربندرکنگ صدرنشین شایسته لیگ برتر امروز مقابل تیم تراکتورسازی قرارمیگیرد ودرصدد کسب ۳امتیاز و حفظ صدرنشینی است.
شاگردان محمدخزایی که با درایت وتجربه مثال زدنی خود وبادراختیارداشتن همکاران مجربش توانسته بالاترازتمام رقبای قدرتمندش صدرجدول را به تسخیرخود درآورد.
بچه های شعر و شرجی البدر هم که حالا باارائه بازیهای درخورتحسین یکی پس از دیگری امتیازها را درو میکنند فردا هم میخواهند مقابل تیم خوب تراکتورسازان باانگیزه قدرت خودرابه رخ حریف بکشند و ثابت کنند حضورشان بعنوان مدعی اصلی قهرمانی اتفاقی نیست.
جوانان جویای نام البدر که حالاپله های آموزش و رشد فوتبالی را از آکادمی یکی پس ازدیگری پشت سرگذاشتند کم کم به بازیکنانی بزرگ تبدیل شده اند.
فوتبالی روان درعین سادگی و زهردار از بچه های البدر هرتماشاگری را به تحسین وامیدارد.

امیداست که مسئولین تیم ملی هم نیم نگاهی به این بچه های توانمند داشته باشد.
درمقابل تراکتورسازان سخت درتلاشند تا باعبورازالبدر کمی جایگاه خودرادرجدول بهبود دهند.
حال باید ببینیم بازی متفکرانه ومنظم والبته کمی باچاشنی سرعت البدر میتواند سد دفاعی مستحکم اماکند تراکتور را فروریزد.یا قدرت بدنی وفوتبال درگیرانه تراکتوری ها فوتبال زیبای البدر راتحت الشعاع قرارمیدهد.

نونهالان

البدر بندرکنگ —– ذوب آهن اصفان

پنج شنبه ۷/۱۰/۹۶ ساعت ۱۳:۴۵   استادیوم اختصاصی البدربندرکنگ

شاگردان آقا معلم در ایستگاه دهم

تیم دوم و سوم گروه در هفته یازدهم برای در کورس قهرمانی ماندن جدال سختی خواهند داشت .
شاگردان چرخزن در هفته یازدهم لیگ برتر نونهالان کشور به مصاف تیم خوب و باتجربه ذوب آهن می روند.

این دو تیم در صورتی با هم بازی دارند که نونهالان با انگیزه البدر با کادر مجرب و جوانشون به همراه هواداران پوشور درصدد دشت ۳ امتیاز شیرین و حساس خانگی هستند
تا هفته دهم پس از تیم مس کرمان ۲۰ امتیازی ،ذوب آهن و البدر بندر کنگ هم با ۱۶ امتیاز البته با اختلاف تفاضل گل در رده دوم و سوم قرار دارند.

 

امید

البدربندرکنگ —– مس رفسنجان

جمعه  ۸/۱۰/۹۶    ساعت ۱۴   استادیوم اختصاصی البدربندرکنگ

تقابل یاران إستاد غله بانی با شاگردان استاد اوت دستی
از هفته چهاردهم دهم لیک برتر امید کشور ،روز جمعه إز ساعت چهارده تیم فوتبال البدر میزبان شاگردان علی علیزاده در مَس رفسنجان خواهند بود
تیّم امید البدر هفته پیش در کمال ناباوری در قم در یک بازی پر گل مغلوب صبا شد اما حریف این هفته البدر در زمین خود توانست با نتیجه یک بر صفر نفت اهواز را شکست دهد
با توجه با نزدیکی امتیازات، البدر با پانزده و مس با هفده امتیاز در رده ی نهم و ششم جدول، نوید یک بازی جذاب را خواهد داد
البدر از امتیاز میزبانی و حضور تماشاگران خود بهره خواهد برد و در پی پیروزی و ارتقا جایگاه خود در جدول خواهد برد اما در ان سوی میدان شاگردان علیزاده میهمان برأی کسب امتیاز و إز دست ندادن جایگاه خود در جدول پا به میدان خواهند گذاشت اما قطعا بازی سختی در مجموعه اختصاصی البدر در حضور هواداران و بازیکنان هم قسم شده برأی کسب برد خواهند داشت باید منتظر نشست و دید در میدان چه اتفاقاتی خواهد افتاد

 

نوجوانان

مس رفسنجان —– البدربندرکنگ

جمعه ۸/۱۰/۹۶  رفسنجان

شاگردان محمد جمادی پور که فصل را با شکست شروع کردند در اخرین بازی نیم فصل دنبال جبران ناکامی های خود در هفته های قبل هستند ، نوجوانان البدر تا قبل از این هفته با یک برد و یک مساوی و سه باخت در رده ی ششم جدول هستند و در مقابل مس رفسنجان میزبان نیز شرایط مناسبی در جدول ندارد این تیم تمام بازی های قبلی خود را واگذار کرده و بدون امتیاز در رده ی هفتم جای دارد .

 

‎پیام بگذارید

ضروری

ضروری