گفتگوی عبدالله فریدی با شهرام مهرپیما سرمربی تیم فوتبال بزرگسال البدر پس از تساوی با مقاومت تهران . 

بازی با مقاومت تهران را چگونه ارزیابی می کنید ؟

مهرپیما : در مقابل یکی از مدعیان صعود از این گروه بازی کردیم . مقاومت از تیمهایی است که از قانون بازیکن سرباز استفاده می کند . مثل تیمهای فجرسپاسی ، پاس ، تراکتور و چند تیم دیگر، یعنی این تیمها از جمله مقاومت بهترین فوتبالیستهای سرباز طبق قانون به خدمت می گیرند . امّا در مورد بازی ما می توانستیم برنده بازی باشیم امّا متأسفانه باز هم مهاجمین ، بختهای مسلم گلزنی را به راحتی از دست  دادند.

 فکر میکنید مشکل کجاست ؟

مهرپیما : مشکل تنها عدم گلزنی مهاجمین نیست ، در خط میانی هم مشکل داریم و در بازی مقابل مقاومت ناچاراً از امین محتشمی در پشت مهاجم تیم استفاده کردیم ،همینطور از 2 بازیکن امید ،رسولی و درویشی ضمن اینکه کارت بازی یکی از بازیکنان ما هم صادر نشده بود .

 برگردیم به عدم گلزنی مهاجمان ، بازیکن خوب و گلزنی مثل ولید نوری چرا درخشش و گلزنی گذاشته را ندارد؟

مهرپیما : ولید یکی از بهترینها ی تیم و کاپیتان تیم است و در ضمن بهترین گلزن ما ،امّا متأسفانه از دور برگشت بازی با سپیدرود افت محسوسی داشته فکر می کنم مشکل ولید روحی است که امیدورام هر چه زودتر این مسئله رفع شود . مسلماً بازگشت او به روزهای اوج خیلی از مشکلات تیم مخصوصاً مشکل گلزنی تیم را حل می کند.

در مورد داوری بازی چه نظری دارید ؟

مهرپیما : این مسئله داوری هم برای ما دردسری شده دراین بازی هم داور بازی پنالتی مسلم ما را نگرفت اگر داور در این صحنه درست قضاوت می کرد ما الان برنده بازی بودیم .

 از بازی با نفت و گاز گچساران بگویید ؟

مهرپیما : مسلماً در گچساران بازی سختی خواهیم داشت، آنجا جدا از تیم حریف باید با عوامل جانبی نیز بجنگیم در گچساران تماشاگران میزبان به همراه مسئولین و نیمکت نشینان تیم آنقدر داوران را تحت فشار قرار میدهند تا خواسته یا نا خواسته بر علیه تیم میهمان سوت بزند . به اینها اضافه کنید اعتراضات مکرر بازیکنان گچساران به داور با هر سوتی که بر علیه آنها زده می شود. این مسئله در گچساران سابقه دارد و گفته تنها من نیست !

برای حل این مشکل چکار باید کرد ؟

مهرپیما : فدراسیون و مخصوصاً کمیته داوران باید داورانی باتجربه به همراه ناظرانی بی طرف وقوی به آنجا بفرستد تا حق تیمهای میهمان ضایع نشود . ضمن این که مسئولین باشگاه ما نیز کتباً این را از فدراسیون فوتبال وکمیته داوران بخواهند با تمامی مشکلات ما برای کسب امتیاز از نفت و گاز گچساران میرویم و انشاءالله به لطف خدا و همت بچه ها ضمن ارائه یک بازی خوب نتیجه خوب نیز خواهیم گرفت .

albadruser
۱۷ بهمن ۱۳۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.