هفته چهاردهم

سه شنبه بیستم تیر ماه ساعت 17:30

نخل چاه مسلم 0 – اتحاد دژگان 3

پیروزی قشم 2 – مهرونی لافت 2

یارمند دهتل بستک 5 – البدرنوین هرمزگان 1

چهارشنبه بیست و یکم تیر ماه ساعت 17:30

استقلال بندرلنگه 4 – خلیج فارس بندرلنگه 1

.

هفته سیزدهم

پنجشنبه پانزدهم تیر ماه ساعت 17:30

پیروزی قشم 3 – نخل چاه مسلم 2

جمعه شانزدهم تیر ماه ساعت 17:30

خلیج فارس بندرلنگه 0 – اتحاد دژگان 1

مهرونی لافت – یارمند دهتل بستک ( به دلایلی این دیدار به تعویق افتاد )

البدرنوین هرمزگان 3  – استقلال بندرلنگه 1

.

هفته دوازدهم

جمعه نهم تیرماه ساعت 17:30

یارمند دهتل بستک 1 – پیروزی قشم 1

یکشنبه یازدهم تیر ماه ساعت 17:30

نخل چاه مسلم 2 – خلیج فارس بندرلنگه 3

سه شنبه سیزدهم تیرماه ساعت 17:30

اتحاد دژگان 1 – البدرنوین هرمزگان 1

استقلال بندرلنگه 1 – مهرونی لافت 4

.

هفته یازدهم

چهارشنبه هفتم تیرماه ساعت 17:30

یارمند دهتل بستک 1 – نخل چاه مسلم 1

البدرنوین هرمزگان 4 – خلیج فارس بندرلنگه 1

پیروزی قشم 5 – استقلال بندرلنگه 1

پنجشنبه هشتم تیرماه ساعت 17:30

مهرونی لافت 2 – اتحاد دژگان 2

.

هفته دهم

شنبه سوم تیرماه ساعت 17:30

نخل چاه مسلم 1 – البدرنوین هرمزگان 4 

اتحاد دژگان 1 – پیروزی قشم 1

یکشنبه چهارم تیرماه 

ساعت 17:30 خلیج فارس بندرلنگه 3 – مهرونی لافت 3

ساعت 19:30 استقلال بندرلنگه 5 – یارمند دهتل بستک 1

.

هفته نهم

سه شنبه سی ام خردادماه ساعت 17:30

استقلال بندرلنگه 3 – نخل چاه مسلم صفر

مهرونی لافت 2 – البدرنوین هرمزگان  صفر

یارمند دهتل بستک 4 – اتحاد دژگان یک

پنج شنبه یکم تیرماه ساعت 17:30

پیروزی قشم 2 – خلیج فارس بندرلنگه 3

.

هفته هشتم

پنجشنبه بیست و پنجم خردادماه ساعت 17:30

اتحاد دژگان 2 – استقلال بندرلنگه 1

جمعه بیست و ششم خردادماه ساعت 17:30

مهرونی لافت 0 – نخل چاه مسلم 3

البدرنوین هرمزگان  3 – پیروزی قشم 0

خلیج فارس بندرلنگه 2 – یارمند دهتل بستک 2

.

دیدار عقب افتاده از هفته نخست  ( یارمند دهتل بستک یک – خلیج فارس بندرلنگه 2 )

.

هفته هفتم

چهارشنبه هفدهم خردادماه، ساعت ۱۷:۳۰

مهرونی لافت یک – پیروزی قشم یک

پنجشنبه هجدهم خردادماه، ساعت ۱۷:۳۰

خلیج فارس بندرلنگه یک – استقلال بندرلنگه یک

البدرنوین هرمزگان 4 – یارمند دهتل 3

جمعه نوزدهم خرداد ماه، ساعت ۱۷:۳۰

اتحاد دژگان 4 – نخل چاه مسلم 3

 

هفته ششم

سه شنبه نهم خرداد ماه، ساعت ۱۷:۳۰

استقلال بندرلنگه یک – البدرنوین هرمزگان 2

جمعه دوازدهم خرداد ماه، ساعت ۱۷:۳۰

نخل چاه مسلم یک – پیروزی قشم صفر

اتحاد دژگان صفر – خلیج فارس بندرلنگه یک

یارمند دهتل یک – مهرونی لافت 2 .

هفته پنجم

چهارشنبه سوم خرداد ماه، ساعت ۱۷:۳۰

خلیج فارس بندرلنگه 2 – نخل چاه مسلم صفر

البدرنوین هرمزگان 2 – اتحاد دژگان 2

پنج شنبه چهارم خرداد ماه، ساعت  ۱۷:۳۰

مهرونی لافت 1 – استقلال بندرلنگه 4

جمعه پنجم خرداد ماه، ساعت ۱۷:۳۰

پیروزی قشم – یارمند دهتل

.

هفته چهارم

چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه، ساعت : ۱۷:۰۰

استقلال بندرلنگه 4  – پیروزی قشم صفر

پنج شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه، ساعت ۱۷:۰۰

نخل چاه مسلم 3 – یارمند دهتل 2

اتحاد دژگان 2 – مهرونی لافت یک

جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه، ساعت ۱۷:۰۰

خلیج فارس بندرلنگه صفر – البدرنوین هرمزگان 2

.

هفته سوم

سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ماه، ساعت 16:45

یارمند دهتل یک – استقلال بندرلنگه 3

پیروزی قشم 2 – اتجاد دژگان 2

چهارشنبه بیستم اردیبهشت ماه، ساعت 16:45

البدرنوین هرمزگان 3 – نخل چاه مسلم 2

مهرونی لافت یک  – خلیج فارس بندرلنگه یک

 

هفته دوم

چهارشنبه  سیزدهم اردیبهشت ماه، ساعت ۱۶:۳۰

نخل چاه مسلم  2 – استقلال بندرلنگه یک

پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه، ساعت ۱۶:۳۰

اتحاد دژگان 4 – یارمند دهتل 3

خلیج فارس بندرلنگه صفر – پیروزی قشم صفر

جمعه پانزدهم اردیبهشت ماه ، ساعت ۱۶:۳۰

البدرنوین هرمزگان صفر – مهرونی لافت یک

 

هفته اول

پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه، ساعت 16:30

استقلال بندرلنگه یک – اتحاد دژگان صفر

جمعه هشتم اردیبهشت ماه، ساعت 16:30

نخل چاه مسلم یک- مهرونی لافت 2

پیروزی قشم 2 – البدرنوین هرمزگان یک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.