عبدالله فریدی – مجموعه البدر در سال 1391 همچون سالهای دیگر کانون فعالیتهای ورزشی، فرهنگی و اجتماعی در بین تمامی باشگاه های استان و حتی از آن بالاتر بود . گستردگی این فعالیت ها ومخصوصاً در بعد ورزشی بسیار بالاست برای مثال تنها در رشته فوتبال 6 تیم در حال انجام فعالیت و رقابت در سطح استان و کشور بوده و یا هستن. تیم های فوتبال نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، البدر نوین و تیم فوتبال البدر که در رقابت های لیگ دو کشور حضور داشت و اگر فعالیت مدرسه فوتبال البدر و تیم پیشکسوتان را به این مجموعه اضافه کنیم آنگاه باید گفت 8 تیم فوتبال در رده های سنی مختلف در باشگاه فرهنگی ورزشی البدر بندرکنگ مشغول فعالیت هستند . مجموع ورزشکاران، مربیان ،کمک مربیان ،سرپرستان و عوامل مختلف اجرایی و تدارکات در این تیم ها نزدیک به 140 تا 160 نفر می باشد. به این ها اضافه کنید ورزشکاران و دیگر عوامل را در رشته های بسکتبال و کاراته در دو بخش آقایان و بانوان آنگاه به حجم و گستردگی این فعالیت های  ورزشی پی خواهید برد . اما هدف ما صرفاً نشان دادن گستردگی فعالیت ها در باشگاه البدر نیست که از این امر اکثر اهالی ورزش در سطح استان به خوبی آگاه هستند بلکه می خواهیم عملکرد مجموعه البدر را در زمینه های مختلف ورزشی، فرهنگی و اجتماعی را به اختصار بازگو نماییم .

فعالیت های ورزشی

کاراته

همانطور که قبلا گفته ایم کاراته کاها سرآمد و پیشگام در کسب مقام و مدال های رنگارنگ در سطح کشور و مسابقات بین المللی برای باشگاه البدر هستند. در سال 91 کاراته کاها علاوه بر حضور موفقیت آمیز در رقابت هایی که شرکت داشتند یکی از بزرگترین موفقیت های ورزش بانوان کشور را بنام باشگاه البدر بندرکنگ رقم زدند و خانم سمیه تکمار بانوی کاراته کای باشگاه البدر موفق به کسب اولین مدال طلای کاراته در مسابقات قهرمانی آسیا برای بانوان کشور شد . خانم تکمار با کسب این مدال طلا نشان داد که بانوان هرمزگانی دارای استعداد و پتانسیل بالایی در رشته های رزمی و دیگر رشته های ورزشی  هستند. برای کاراته کاها آرزوی توفیقات بهتر و همچنین توجه بیشتر از جانب مسئولین را داریم .

بسکتبال

وقتی تیم بسکتبال البدر با پیروزی های قاطعانه و بدون شکست به سوپر لیگ بسکتبال کشور راه یافت گفتیم که حضور بسکتبالی های البدر و تقابل با تیم هایی مثل مهرام ، پتروشیمی و دیگر تیم های مطرح بسکتبال ایران با بازیکنان ملی پوش آن ها تقابلی بُرد بُرد برای بسکتبال البدر است. خوشبختانه تیم بسکتبال البدر بندرکنگ علاوه بر کسب پیروزی های جالب توجه در این بازی ها توانست به مرحله پلی آف همراه یابد.

در این مسابقات حضور و حمایت یکپارچه هواداران در نوع خود قابل تقدیر بود . برای بسکتبالیست های البدر در فصل های آینده نیز آرزوی توفیقات بیشتر را داریم.

در ادامه این مقاله و در روزهای اینده به بررسی عملکرد تیمهای فوتبال و فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی مجموعه البدر خواهیم پرداخت.

Playmax
۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.