روابط عمومی – سرپرست تیم بسکتبال البدر بندرکنگ بعد از اعلام  اسامی بازیکنان این تیم از سوی محمد رضا اسلامی سرمربی تیم گفت: تیم جوان، با انگیزه و آینده داری آماده رقابتهای سوپر لیگ بسکتبال کشور کرده ایم که بعضی از آنها کمتر از بیست سال سن دارند.

محمد پای توران افزود: ما سال اولمان است که در سوپر لیگ بسکتبال کشور شرکت می کنیم پس نباید از این تیم انتظار زیادی داشته باشیم چرا که می شود برای نخستین حضور تجربه ای بدست آورد برای  سالهای بعد که بتوانیم بسکتبال هرمزگان در رتبه های بالای جدول ببینیم.

وی اشاره کرد: اگر نگاهی داشته باشید به تیم های مانند مهرام تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و پتروشیمی بندرامام هزینه های زیادی در رشته بسکتبال در حال خرج کردن هستند و این امر باعث می شود که کمک زیادی برای این تیم ها باشد هر چند که تیم البدر خدا را شکر با حمایت آقای دریابان و سایر مسئولان این باشگاه هیچ مواردی روی بحث بسکتبال کم نذاشتند اما تیم های که خدمت شما عرض کردم از نظر تجربه و تیم داری نسبت به باشگاه البدر سابقه ای زیادی در سوپر لیگ بسکتبال کشور دارند.

سرپرست تیم بسکتبال البدر در ادامه افزود : خوبی باشگاه البدر این است که در هر رشته ای که فعالیت می کند تیم های پایه آن رشته نیز فعال هستند واین سرمایه خوبی برای بازیکنان بومی است که در آینده در عرصه ملی بدرخشند.

محمد پای توران در پایان افزود: ما از تمام  هواداران، مسئولان استان فقط انتظار داریم که همیشه ما و تمام تیم های استان را حمایت کنند تا هرمزگان در ورزش پیروز و سربلند باشد.

رقابتها سوپر لیگ بسکتبال باشگاههای کشور از 11 آبانماه استارت خواهد خورد و تیم بسکتبال البدربندرکنگ در نخستین گام خود در این رقابتها میهمان تیم پتروشمی بندر امام است.

albadruser
۲۶ مهر ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.