مربی تیم البدر بندرکنگ از بسته شدن 70 درصد از تیم خبر داد و گفت: ما چند بازیکن خوب از سال گذشته مجدد با آنها تمدید کردایم و 4 بازیکن جدید نیز به خدمت گرفته ایم. وبه دنبال 3 ملی پوش کشورمان هستیم که بعد از توافق نهایی با آنها قرارداد خواهیم بست.

محمد پای توران مربی بومی بسکتبال در مصاحبه با سایت باشگاه البدر بندرکنگ افزود: تیم با سرمربیگری محمد رضا اسلامی امسال هم قرار است باانگیزه بالا و بدون هیچ حاشیه ای در رقابتهای سوپر لیگ بسکتبال کشور شرکت کند تا بتوانیم به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی باشیم هرچند که تیم های بزرگی مانند مهرام تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، ذوب آهن اصفهان و پتروشیمی بندر امام سالهای سال در رشته ورزشی بسکتبال سرمایه گذاری خوبی انجام دادند اما ما هم برنامه مدونی برای حضور در این رقابتها داریم.

وی از روند خوب البدر در پنج سال حضوردر مسابقات مختلف گفت:  تیم بسکتبال البدر در سال 1386 پا به عرصه رقابتهای بسکتبال استان گذاشت تا بتواند در بسکتبال استان نگاهی به رقابتهای کشوری داشته باشد که به لطف خدا این امر بعد از 5 سال محقق شد و تیم بسکتبال البدر بندرکنگ حالا به عنوان نماینده هرمزگان در سوپر لیگ بسکتبال کشور شرکت خواهد کرد.

پای توران در مورد تیم های پایه این رشته اشاره کرد:  بسکتبال البدر به دو تیم تقسیم می شود البدر بزرکسالان و البدر نوین ما با برنامه ریزی هایی که باشگاه برای این چند رشته انجام داده است توانستیم برنامه ی خوبی برای تیم های پایه بسکتبال بگذاریم که حال ثمریه آن محمد یوسف وند عضو تیم ملی بسکتبال بزرگسالان، ابوالفضل سیدی و علی الله وردی به ترتیب در تیم ملی نوجوانان و جوانان کشورمان هستند.

مربی تیم البدر در مورد مشکلات این تیم خصوصی افزود: همانطور که همه ی مردم خوب کشورمان می دانند در بحث ورزش سرمایه زیادی باید داشته باشید تا بتوانید تیم داری کنید اما دریابان مالک این باشگاه با برنامه های خوبی که در چند رشته ورزشی داشته است توانسته کمی از خواسته های جوانان شهر کنگ را برطرف کند. اما مشکلاتی که این باشگاه در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کند این است که از فدراسیون بسکتبال نامه ی به باشگاه البدر فرستاده شده که زمین شهدای خلیج فارس بندرلنگه به علت نامناسب بودن کف پوش، سیستم خنک کننده، جایگاه خبرنگاران و… میزبان تیم های لیگ برتری نمی تواند باشد.

محمد پای توران در پایان گفت: همانطور که ما تیم خوب و جوانی آماده این رقابتها کرده ایم امیدورایم مسئولان ورزشی بخصوص مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان مشکل سالن شهدای خلیج فارس بندرلنگه را برطرف کنند تا خیال هواداران مشتاق در بندرلنگه که واقعا سال گذشته در صعود این تیم به لیگ برتر نقش بسزایی داشته اند راحت بشود.

Playmax
۱۱ شهریور ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.