کوچولوهای البدر باز هم گل کاشتند، در مقابل تیم قدر و ریشه دار ذوب آهن اصفهان که در تمامی رده های سنی و در اغلب رشته ها مخصوصاً فوتبال بعنوان وزنه ای در ورزش کشور شناخته می شوند به یک پیروزی شیرین دست یافت.

این پیروزی هنگامی ارزش دوچندانی پیدا میکند که بدانیم بازی مذکور در اصفهان و در زمین اختصاصی ذوب آهن انجام گرفته و در واقع شبربچه های البدر بندرکنگ کاری کردده اند کارستان. کاری که کمتر تیمی آنهم در این رده سنی و در زمین ذوبیها بر می آید.

همه میدانیم که امکانات وسیع و قدمت و تجربه باشگاه ذوب آهن با تیم ما قابل قیاس نیست اما همت و استعداد کوچولوهای البدر در کنار زحمات کادر فنی و دیگر عوامل باشگاه باعث رقم خوردن این پیروزی درخشان گشته و ما امیدواریم در ادامه کار نیز این روند رو به رشد همراه با کسب نتایج خوب همچنان ادامه داشته باشد تا شاهد صعود شیربچه ها به دور دوم مسابقات نیز باشیم امری که با توجه به موقعیت بچه های نونهال البدر در جدول و شرایط ایده آل روحی حاکم بر تیم شدنی و ممکن است و در آخر برای تیم نونهالان البدر بندرکنگ و همه کسانی که برای این بچه های متعد زحمت می کشند مخصوصاً کادر فنی تیم آرزوی موفقیت های بیشتر را داریم.

Playmax
۱۳ اسفند ۱۳۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.