این مراسم که دیشب در رستوران لذیذ بندرعباس برگزار شد اعضای هئیت مدیره باشگاه البدر از 20 خبرنگار فعال ورزشی هرمزگان که سال گذشته در صعود تیم بسکتبال البدر بندرکنگ به لیگ برتر بسکتبال کشور نقش بسیار مهمی داشتند تجلیل به عمل آورد.

در ابتدای این مراسم مدیر رسانه ی باشگاه البدر بندرکنگ گفت: ارزش کاری خبرنگاری در جامعه بسیار بالاست و باید در تمام لحظات کاری از خبرنگاران یاد کرد چرا که خبرنگاران رابطه بین یک دستگاه با نهاد مردمی هستند و این نشان دهنده ویژگی مهم یک خبرنگار خوب است، کریمی ضمن اینکه امسال کار سختی را برای ورزش باشگاه البدر بندرکنگ دانست گفت: ما به کمک خبرنگاران باید تمام امکانات و زیرساخت های ورزشی برای این باشگاه خصوصی فراهم کنیم تا به عنوان نماینده هرمزگان میزبان خوبی باشیم برای تیم های کشوری که قرار است امسال در دو لیگ معتبر کشور میهمان هرمزگان باشند.

در ادامه این مراسم مدیرعامل باشگاه البدر بندرکنگ گفت: 17 مرداد روز بسیار با اهمیتی است که شهید محمود صارمی نشان داد که خبرنگاران ایرانی با دل و جرات در تمام لحظات کاری می توانند با ارزش کار خبری خود را پیش ببرند.

حسن آذری افزود: من از شما تلاشگران عرصه رسانه تشکر میکنم که با قلم خود سالی بسیار حیاتی برای باشگاه البدر بندرکنگ رقم زدید. وی در پایان گفت: امیدوارم امسال با تلاش شما خبرنگاران بتوانیم در دو لیگ مهم کشور یعنی سوپرلیگ بسکتبال و لیگ دسته دو فوتبال کشور برای هرمزگان نماینده قدرتمندی باشیم.

باشگاه فرهنگی ورزشی البدر بندرکنگ در رشته های فوتبال، بسکتبال، کاراته، والیبال فعالیت دارد.


Playmax
۲۵ مرداد ۱۳۹۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.