Albadr Cultural & Athletics Club, I.R.Iran

باشگاه البدر بندرکنگ

سامانه پیام کوتاه


تاریخ انتشار مطلب : ۹ شهریور ۱۳۹۵

پيام کوتاه ابزاري مناسب و در دسترس رسانه‌ها براي اطلاع رساني و ارسال اخبار است. در عصر کنوني پيشرفت روزافزون فناوري‌هاي اطلاعاتي و ارتباطي تلفن همراه جهش چشمگيري داشته و در کنار ابزاري براي مكالمه، با تكيه بر سرويس‌هاي ارزش افزوده به ارائه خدمات بي‌شماري پرداخته و پاسخگوي بسياري از نيازهاي اطلاعاتي شده است.

سیستم پیام کوتاه باشگاه فرهنگی ورزشی البدر بندرکنگ

با عضویت در این سیستم ، هر جا که باشید می توانید تیتر اخبار باشگاه و نتایج بازی های این تیم را بدون نیاز دسترسی به اینترنت در اختیار داشته باشید. اخبار و نتایج از طریق اس ام اس (پیامک) برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه عضویت :

عضویت در این سیستم بسیار آسان است، با پر کردن فرمی تحت عنوان نام ، نام خانوادگی و پست الکترونیک ؛ و ثبت شماره همراه  (موبایل) خود در کادر زیر،شما به راحتی اخبار را دریافت خواهید نمود.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

شماره همراه (الزامی)

گزارش سفر کفاشیان به بندرکنگ

نظرات هواداران
  • نیما : "ایا تو سایت گذاشته نمیشوند؟؟؟.."
  • نیما : "سلام از کجا میتونم عکس های بازی جوانان گهر و البدر رو پیدا کنم؟؟؟.."
  • amirmohammad1382 : "سلام من بازیکن شماره ۱۳ تیم فولاد یزد هستم واقعا تیم خیلی عالی هستید و واقعا هر دو تیم بازی زیبایی انجام دادند. با تشکر از امکانات خوبی که د.."
  • لباس باشگاهی : "این لباس و از کجا میشه خرید؟لطفا قیمت هم بزنید.."
  • مهرانی : "درود بر آقای دریابان و خسته نباشيد خدمت جناب دریانوردان عزیز و اقای یحیی بصری و کلیه پرسنل باشگاه البدر که واقعا دلسوزانه برای ورزش این منطق.."
  • امید تاجیکی : "سلام. نتیجه تست گیری مدرسه فوتبال چه شد؟.."
حامیان باشگاه فرهنگی ورزشی البدر