Albadr Cultural & Athletics Club, I.R.Iran

باشگاه البدر بندرکنگ

پاداش مالک باشگاه البدر بندرکنگ به تیم دانش آموزی هرمزگان


تاریخ انتشار مطلب : ۳۰ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی البدر بندرکنگ،  مالک باشگاه البدربندرکنگ پس از قهرمانی تیم دانش آموزی زیر هجده سال هرمزگان در مسابقات فوتبال قهرمانی مدارس کشور قول پاداش ویژه ای به این تیم داد. بدر دریابان موسس و مالک باشگاه البدربندرکنگ بعد از پایان دیدار تیم های هرمزگان و تهران و کسب عنوان قهرمانی تیم دانش آموزی استان ، قول پاداش ویژه ای به کادر فنی و بازیکنان این تیم قبل از حضور در مسابقات آسیایی و جهانی داد. تیم فوتبال البدربندرکنگ با در اختیار گذاشتن پنج بازیکن، نقش بسزایی در قهرمانی این  تیم دانش آموزی در مسابقات کشوری داشت.مسابقات فوتبال مدارس قهرمانی کشور یادواره جام شهدای مدافع حرم با حضور سیزده تیم به مدت یک هفته در بندرعباس برگزار شد که تیم هرمزگان در دیدار پایانی با پیروزی دو بر یک مقابل تهران قهرمان شد.

هرمزگان با قهرمانی در این تورنمنت جواز حضور در مسابقات آسیایی ایران و جهانی جمهوری چک را کسب کرد.

گزارش سفر کفاشیان به بندرکنگ

نظرات هواداران
  • نیما : "ایا تو سایت گذاشته نمیشوند؟؟؟.."
  • نیما : "سلام از کجا میتونم عکس های بازی جوانان گهر و البدر رو پیدا کنم؟؟؟.."
  • amirmohammad1382 : "سلام من بازیکن شماره ۱۳ تیم فولاد یزد هستم واقعا تیم خیلی عالی هستید و واقعا هر دو تیم بازی زیبایی انجام دادند. با تشکر از امکانات خوبی که د.."
  • لباس باشگاهی : "این لباس و از کجا میشه خرید؟لطفا قیمت هم بزنید.."
  • مهرانی : "درود بر آقای دریابان و خسته نباشيد خدمت جناب دریانوردان عزیز و اقای یحیی بصری و کلیه پرسنل باشگاه البدر که واقعا دلسوزانه برای ورزش این منطق.."
  • امید تاجیکی : "سلام. نتیجه تست گیری مدرسه فوتبال چه شد؟.."
حامیان باشگاه فرهنگی ورزشی البدر