Albadr Cultural & Athletics Club, I.R.Iran

باشگاه البدر بندرکنگ

امید های البدر بندرکنگ با کسب نایب قهرمانی به لیگ برتر صعود کردند


تاریخ انتشار مطلب : ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی البدر بندرکنگ، روز پایانی از مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول امیدهای کشوری که با حضور تیم های نساجی مازندران؛البدر بندر کنگ؛ملی حفاری اهواز؛شهرداری نوشهر؛گل گهر سیرجان و بعثت کرمانشاه بر گزار گردید که در نهایت تیم های ملی حفاری اهواز و البدر بندرکنگ با پیروزی مقابل حریفان خود و با قرار گیری در رده های اول و دوم جدول به لیگ برتر امیدها فصل ۹۷-۹۶ صعود کردند.

گل های این دیدار را برای البدر بندرکنگ احمد خوش بهره ، بهنام ضیغمی و علی زاهدی به ثمر رساندند.

نادر غله بانی سرمربی تیم امید البدر پس از برد با ارزش تیمش و صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاههای امید کشور، گفت: بازی امروز بسیار حساس ، مهم و پر از تنش بود چرا که هر دو تیم از هم دیگه کاملا شناخت داشتند وبه نوعی همسایه ها باهم بازی داشتند و خدا را شکر که زحمات بازیکنان نتیجه داد و توانستیم پیروز این میدان شویم.

 

گزارش سفر کفاشیان به بندرکنگ

نظرات هواداران
  • نیما : "ایا تو سایت گذاشته نمیشوند؟؟؟.."
  • نیما : "سلام از کجا میتونم عکس های بازی جوانان گهر و البدر رو پیدا کنم؟؟؟.."
  • amirmohammad1382 : "سلام من بازیکن شماره ۱۳ تیم فولاد یزد هستم واقعا تیم خیلی عالی هستید و واقعا هر دو تیم بازی زیبایی انجام دادند. با تشکر از امکانات خوبی که د.."
  • لباس باشگاهی : "این لباس و از کجا میشه خرید؟لطفا قیمت هم بزنید.."
  • مهرانی : "درود بر آقای دریابان و خسته نباشيد خدمت جناب دریانوردان عزیز و اقای یحیی بصری و کلیه پرسنل باشگاه البدر که واقعا دلسوزانه برای ورزش این منطق.."
  • امید تاجیکی : "سلام. نتیجه تست گیری مدرسه فوتبال چه شد؟.."
حامیان باشگاه فرهنگی ورزشی البدر